Swiatgwiazd.pl
Wojciech Mann

Piotr Molecki/East News

Wojciech Mann zmaga się z problemami zdrowotnymi. Pomaga mu syn

9 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Słynny dziennikarz muzyczny, Wojciech Mann brał wczoraj udział w odsłonięciu nowo powstałego muralu, przedstawiającego wizerunek Olgi „Kory” Sipowicz na warszawskich Bielanach. Były prowadzący „Szansy na sukces” od jakiegoś czasu ma problemy z chodzeniem, co może być efektem jego nadwagi. Na uroczystości pojawiło się jeszcze więcej znajomych twarzy.

  • Na warszawskich Bielanach odsłonięto mural, przedstawiający wizerunek Kory

  • W uroczystości udział wziął Wojciech Mann

  • Dziennikarz od dłuższego czasu ma problemy z chodzeniem

Projektantem omawianego muralu jest grafik Tomasz Majewski. Malowidło znajduje się przy ul. Żeromskiego 44/50. Obecny na jego odsłonięciu Wojciech Mann większość czasu przesiedział na krześle.

Wojciech Mann zmaga się z problemami zdrowotnymi

Dziennikarz kojarzony jest przede wszystkim z popularnej „Szansy na sukces”, ale też Programem Trzecim Polskiego Radia, dla którego pracował przez 53 lata, aż do 2020 roku. Od tamtej pory związany jest z Radiem Nowy Świat.

Wojciech Mann przez większość swojego życia zmaga się z nadwagą, która dziś daje mu się we znaki. Podczas wczorajszej uroczystości na warszawskich Bielanach zmuszony był większość czasu spędzić na krześle z uwagi na problemy zdrowotne.

Jak donosi „Super Express” z uwagi na nadmiar kilogramów satyryk ma problemy z chodzeniem. Mimo tego, że impreza odbyła się na świeżym powietrzu, 73-latek dla bezpieczeństwa własnego i innych postanowił założyć maseczkę ochronną.

Magda Gessler i Tadeusz Gessler - ea

Tadeusz Müller oświadczył się ukochanej. Kim jest Małgorzata?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Jednak pogłoski o jego kłopotach z chodzeniem pojawiły się już wiele lat temu. Dziennikarz niejednokrotnie wspominał o swoich problemach ze stawami, które wywołała nadwaga. Kilka lat temu „Fakt” donosił, że podczas wstawania i poruszania się pomagają mu dwie inne osoby. Dziś przede wszystkim wspiera go syn.

Mural Kory na warszawskich Bielanach

Miejsce umieszczenia muralu, przedstawiającego wizerunek Kory nie jest przypadkowe. To właśnie w tej dzielnicy na ulicy Płatniczej mieszkała słynna piosenkarka. Malowidło znajduje przy ul. Żeromskiego, która leży prostopadle do pierwszej z wymienionych.

W uroczystościach poza Wojciechem Mannem udział wzięło mnóstwo ludzi, w tym kilka znanych ze świata polityki i show-biznesu. Mowa m.in. o synu dziennikarza, Marcinie, wdowcu po Korze, Kamilu Sipowiczu, Ryszardzie Kaliszu, czy Robercie Kozyrze.

Pod budynkiem posadzonych zostało 320 róż. Kilka słów na temat nowo powstałej grafiki wygłosiła wiceprezydent miasta stołecznego Warszawy, Renata Kaznowska. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy mural, przedstawiający Korę.

Pierwszy z powstałych znajduje się na tylnej kondygnacji Pałacu Branickich przy ul. Nowy Świat 18/20 w Warszawie. Natomiast na domu, w którym mieszkała wokalistka Maanamu widnieje napis „Miłość to wieczna tęsknota”.

Zobacz zdjęcie:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >