Kora Żródło: East News / TRICOLORS

Fani Kory chcą, aby na grobie artystki widniała dodatkowa informacja. Apelują o zmiany

Kora już na zawsze pozostanie jedną z najbardziej uznanych polskich wokalistek. Mimo iż zmarła kilka lat temu, pamięć o niej wciąż trwa, co widać szczególnie po kwiatach i zniczach umieszczanych przy jej grobie. Jednak, jak sugerują niektórzy jej fani, przy nagrobku gwiazdy ewidentnie czegoś brakuje.

  • Kora zmarła w 2018 roku. Została pochowana na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie na Powązkach.
  • Ostatnio miejsce jej pochówku nieco się zmieniło.
  • Fani zauważyli, że na grobie artystki brakuje jednego szczegółu.

Kora zmarła w 2018 roku po długiej walce z nowotworem. Chociaż jej fani wiedzieli o ciężkim stanie jej zdrowia, śmierć artystki wywołała ogromny szok, a przede wszystkim żal. Do dzisiaj na jej grobie pojawia się mnóstwo kwiatów. Fani jednak są zaniepokojeni pewnym szczegółem.

Grób Kory

Kora została pochowana na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie na Powązkach w Kwaterze K, w 14. rzędzie, w grobie nr 7 tuż obok Alei Zasłużonych. Jej pogrzeb odbył się 8 sierpnia 2018 roku.

Jej mąż, Kamil Sipowicz, nieustannie dba o to, by pamięć o jego żonie trwała, czego wyraz daje m.in. poprzez staranną opiekę nad grobem.

Jak powiedział w rozmowie z Faktem, w ostatnim czasie nieco zmienił wystrój nagrobka. Poprzednia metalowa instalacja była zbyt wrażliwa na pogodę, a przede wszystkim niebezpieczna dla ludzi.

Filip Chajzer dodał wzruszający wpis z okazji urodzin taty. Wspomina przeszłośćFilip Chajzer dodał wzruszający wpis z okazji urodzin taty. Wspomina przeszłośćCzytaj dalej

- Pomysł na zmiany grobu był mój. Poprzedni wygląd był tymczasowy - podkreślił w wywiadzie.

Teraz grób zmarłej artystki zdobi piękna filigranowa rzeźba oraz podpis Kory. Fani przyznali, że pomnik jest wyjątkowy, ale jednak czegoś im tam brakuje.

Czego zabrakło na grobie Kory?

Okazuje się, że na grupie fanów Kory na Facebooku pojawiło się zdjęcie z miejsca jej spoczynku. Wiele osób przyznało, że nagrobek jest bardzo zadbany, a jego detale w postaci rzeźby, podpisu wokalistki, czy daty śmierci, którą zastąpił symbol nieskończoności, bardzo odpowiadają usposobieniu i charakterowi zmarłej gwiazdy.

Jednak administrator grupy zwrócił uwagę internautów na pewien szczegół.

- [...] nie sądzicie, że fajnie by było, gdyby znalazł się tam jakiś emblemat Manaamu? - zapytał.

Pod jego wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zdania były jednak podzielone. Część osób zgodziło się z opinią administratora. Z drugiej strony, byli i tacy, którzy stwierdzili, że Kora i tak jest i zawsze będzie kojarzona z zespołem, więc taki emblemat nie jest konieczny. A jakie jest Wasze zdanie?

Zobacz zdjęcie:

Grób Kory

Zdjęcie miejsca pochówku Kory na cmentarzu na Powązkach w Warszawie / East News / Piotr Molecki

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł