Swiatgwiazd.pl
Żyła-Zietek

east news / ANDRZEJ IWANCZUK

Marcelina Ziętek mierzy się z krytyką. Odpowiedziała internautce

2 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Dziewczyna Piotra Żyły aktywnie działa w internecie, głównie za pośrednictwem swojego profilu w serwisie Instagram. Pod niedawno opublikowanym zdjęciem internautka zostawiła ostre słowa krytyki. Influencerka odpowiedziała.

  • Marcelina Ziętek to dziewczyna znanego skoczka, Piotra Żyły

  • Niedawno pod jej zdjęciem padły niewybredne komentarze o jej wyglądzie

  • Wschodząca gwiazda internetu nie pozostawiła ich bez odpowiedzi

Marcelina Ziętek stara się być aktywna w internecie, gdzie często publikuje dużo prywatnych zdjęć. Pod jej ostatnim zdjęciem z basenu pojawił się niewybredny komentarz, w którym internautka skrytykowała wygląd influencerki. Zarówno internauci, jak i Ziętek szybko odnieśli się do obraźliwej wypowiedzi.

Marcelina Ziętek - nowa partnerka Piotra Żyły

Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zdolnych polskich skoczków narciarskich. Zaledwie kilka miesięcy temu zdobył mistrzostwo świata, a już trenuje i przygotowuje się do kolejnego sezonu. Jest jednym z najlepszych polskich sportowców.

Ostatnio odnosi sukcesy także w strefie prywatnej - od dawna krążyły plotki o jego domniemanym związku z młodszą Marceliną Ziętek. Na początku czerwca skoczek potwierdził te doniesienia i opublikował wspólne zdjęcie z ukochaną na swoim profilu w serwisie Instagram (więcej tutaj).

Piotr Żyła od czasu do czasu publikuje w social mediach, jednak jego dziewczyna odnajduje się w świecie internetu jak ryba w wodzie. Regularnie wrzuca swoje zdjęcia, organizuje konkursy na swoim Instagramie niczym prawdziwa influencerka. Oboje jednak nie kryją swojego szczęścia i często dzielą się radością ze swojego związku.

Wydawało się, że są bardzo lubianą parą wśród fanów, jednak ostatnie wydarzenia trochę zaburzyły ten wizerunek. Niedawno Marcelina Ziętek opublikowała wakacyjne zdjęcie z basenu. Niespodziewanie pod zdjęciem w bikini spadł na nią ostry komentarz, w którym internautka skrytykowała jej wygląd.

Ostra krytyka Marceliny Ziętek

Partnerka sportowca zdecydowała się ochłodzić w te upalne dni i skorzystała z basenu. Podzieliła się zdjęciami w wodzie, na których możemy zobaczyć ją w bikini. Okazało się, że to wystarczy by paść ofiarą niewybrednych komentarzy. Internautka zarzuciła Ziętek... brak biustu.

- Kurczę, a gdzie biust? - błyskotliwie zapytała.

Komentarz nie przeszedł bez echa - zarówno influencerka, jak i internauci szybko odnieśli się do słów internautki. Fani okazali swojej idolce wsparcie w komentarzach oraz zaapelowali, by internauci nie wtrącali się w nie swoje sprawy. Marcelina Ziętek bezpośrednio odpowiedziała na słowa krytyki. Najprawdopodobniej autorka niewybrednych słów usunęła swój komentarz, po odpowiedzi.

- Skąd w Pani tyle jadu? I po co taki komentarz? - możemy przeczytać w odpowiedzi.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Świat Seriali

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >