Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marta Żmuda Trzebiatowska w końcu otworzyła się na temat męża. Oto cała prawda o ich relacji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.12.2023 23:03

Marta Żmuda Trzebiatowska w końcu otworzyła się na temat męża. Oto cała prawda o ich relacji

Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska o mężu, fot. KAPiF

Marta Żmuda Trzebiatowska od lat jest związana z jednym mężczyzną. Mają też dwójkę dzieci. Aktorka pilnie strzeże prywatności, dopiero teraz otworzyła się na temat swojego męża.

Marta Żmuda Trzebiatowska: mąż, dzieci, związki

W przeszłości Marta związana była z tancerzem Adamem Królem. Jeszcze w 2011 roku, w wywiadzie dla „Claudii”, cytowanym przez portal Kobieta.pl, mówiła o ówczesnym ukochanym:

On jest częścią mojego sukcesu. Poznaliśmy się siedem lat temu, na początku studiów, właśnie wtedy, kiedy miałam tak ogromne wątpliwości, czy w ogóle chcę być aktorką. Uprawiam ten zawód dzięki niemu! To on dał mi wiarę w to, że potrafię. Zawsze mi powtarzał: „Jesteś najlepsza!” – wyznała Żmuda Trzebiatowska.

Związek jednak nie przetrwał próby czasu. Po zerwaniu Marta związała się z aktorem Kamilem Kulą, którego poślubiła 26 września 2015 roku. Para doczekała się dwójki dzieci. Co wiadomo o ich życiu prywatnym? Teraz na jaw wyszły nowe fakty, poniżej szczegóły.

Marta Żmuda Trzebiatowska na ściance z mężem, aktorem "Na dobre i na złe". Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą Marta Żmuda-Trzebiatowska szczerze o powrocie do formy po ciąży. Potępiła zachowanie celebrytek

Co wiadomo o rodzinie Marty Żmudy Trzebiatowskiej?

W ślubie Marty i Kamila Kuli brali udział nie tylko rodziny i bliscy. Pojawili się też znajomi z branży: Paweł Małaszyński, Katarzyna Glinka, Emilian Kamiński i Andrzej Nejman. Para poznała się w Teatrze Kwadrat, jednak początki ich związku nie były łatwe. Żmuda Trzebiatowska była świeżo po zerwaniu z Adamem Królem, poza tym nie mogli się porozumieć na gruncie zawodowym. Co więcej, Marta nie mogła zapamiętać jego twarzy!

Ja mojego męża poznawałam cztery razy, dopiero za czwartym razem go zapamiętałam. A on wszystkie te poprzednie razy pamięta i już za czwartym pomyślał o mnie, że jestem nieźle zadufana i nie będzie mi się po raz czwarty przedstawiał – wyznała w Radiu Złote Przeboje.

Teraz jednak są szczęśliwymi rodzicami dwójki pociech. Pierwsze dziecko urodziło się w 2017, a drugie przyszło na świat w 2020. Aktorka nie zdradza jednak żadnych szczegółów, związanych z ich życiem. W rozmowie z nami wyjaśniła krótko, dlaczego strzeże ich prywatności.

Uważam, że anonimowe dzieciństwo to jest dzieciństwo szczęśliwe – powiedziała jakiś czas temu w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Teraz jednak, zupełnie niespodziewanie, Marta uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego męża. Te słowa mogą zaskoczyć.

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o mężu

Żmuda Trzebiatowska zorganizowała ostatnio na swoim Instagramie sesję Q&A, w której odpowiadała na pytania internautów. Jeden z fanów zapytał ją, czy fakt, że jej mąż także jest aktorem, ma negatywny wpływ na ich związek.

Kiedyś myślałam sobie, że nie chcę być z aktorem, że to rodzi dużo problemów, czy... no właśnie, nie wiem, co sobie myślałam, bo dzisiaj myślę zupełnie inaczej. Ja widzę same pozytywy w tym, że mój mąż jest również aktorem. Wiem, że dokładnie rozumie to, co ja czuję przed premierą – przekazała Marta.

A czy jej mąż nie ma problemu, że aktorka bierze udział w intymnych scenach w filmach i serialach?

On dokładnie wie, jak wygląda kręcenie takich scen i wie, jaki to jest olbrzymi stres, więc nie, nie jesteśmy o siebie zazdrośni podczas grania takich scen, bo uwierzcie mi, że nie ma w tych scenach nic z erotyzmu i intymności – wyjaśniła aktorka.

Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem
Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem, fot. KAPiF
Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem
Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem, fot. KAPiF
Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem
Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem, fot. KAPiF
Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska, fot. KAPiF