Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marzena Kipiel-Sztuka miała problemy finansowe
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.06.2024 12:42

Marzena Kipiel-Sztuka miała problemy finansowe

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. KAPiF

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Gwiazda zmagała się nie tylko z chorobą, ale też z problemami finansowymi.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje

Marzena Kipiel-Sztuka miała 58 lat. Aktorka zmarła 9 czerwca o poranku. Opinię publiczną o tym fakcie poinformowała jej przyjaciółka Renata Pałys. Razem grały w serialu "Świat Według Kiepskich".

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Sztuka - napisała.
 

To już kolejna gwiazda, którą pożegnaliśmy z kultowego serialu. W 2021 roku zmarł Ryszard Kotys, czyli serialowy Marian Paździoch, a w 2020 roku pojawiła się informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, który wcielał się w rolę Arnolda Boczka.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Zmarła Halinka z "Kiepskich". Miała 58 lat Marzena Kipiel-Sztuka straciła czterech partnerów, każdy odszedł przed 50-tką

Marzena Kipiel-Sztuka miała problemy finansowe

Zdjęcia do serialu "Świat według Kiepskich" bardzo długo były zawieszone przez trwającą pandemię koronawirusa, która zebrała smutne żniwo nawet wśród członków głównej obsady. W wyniku tych problemów władze stacji Polsat zdecydowały się zakończyć emisję produkcji. Kipiel-Sztuka przez to wszystko znalazła się w trudnej sytuacji finansowej.

Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu – opowiedziała aktorka w rozmowie z pismem "Twoje Imperium".
 

Kiedy wielbiciele Halinki Kiepskiej dowiedzieli się o tych problemach, postanowili stworzyć zbiórkę internetową, by zebrać dla niej fundusze. Niestety, zrzutka musiała zostać zamknięta, a pieniądze wróciły na konta wpłacających. Powód tej sytuacji jest bardzo przykry.
 

Marzena Kipiel-Sztuka nie chciała pieniędzy ze zbiórki

Organizator zbiórki ujawnił, że pomimo bardzo wielu prób nie udało mu się skontaktować ani z samą aktorką, ani jej przedstawicielami. W związku z tym nie był w stanie przekazać jej zebranych pieniędzy. Wreszcie zdecydował się zwrócić je wszystkim, którzy wzięli w niej udział.

Uzbierana przed zwrotami kwota bez wątpliwości zadowoliłaby Panią Marzenę, jednak ze względu na brak odpowiedzi ze strony managamentu oraz Pani Marzeny, nie mogłem przekazać jej uzbieranej kwoty. W związku z powyższym pieniądze zostaną Państwu zwrócone – czytamy na stronie zrzutki.
 

KAPIF_oryginal_K749593F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF
KAPIF_oryginal_K467275F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF