Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marzena Kipiel-Sztuka straciła czterech partnerów, każdy odszedł przed 50-tką
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.06.2024 12:23

Marzena Kipiel-Sztuka straciła czterech partnerów, każdy odszedł przed 50-tką

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje
fot. KAPiF

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. O śmierci znanej ze “Świata według Kiepskich” aktorki poinformowała jej koleżanka Renata Pałys. Gwiazda nie miała szczęścia w miłości. 

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje

Marzena Kipiel-sztuka już jakiś czas temu wspominała o tym, że choruje. Nikt jednak nie spodziewał się najgorszego. Aktorka zmarła 9 czerwca o poranku o czym poinformowała jej koleżanka z serialu “Świat według Kiepskich” Renata Pałys. Przyjaciółkę pożegnała na Facebooku.

 

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo kondolencji. Fani nie mogą uwierzyć w śmierć 58 latki.

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Zmarła Halinka z "Kiepskich". Miała 58 lat

Halina Kipiel-Sztuka pochowała czterech partnerów

Życie uczuciowe Marzeny Kipiel-Sztuki to materiał na pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji dramat miłosny. Aktorka zdradziła, że zdarzało się jej słyszeć, że jest “czarną wdową”. 
Marzena Kipiel-Sztuka drugi człon swojego nazwiska odziedziczyła po pierwszym mężu, Konradzie Sztuce. Choć po rozwodzie ojciec byłego ukochanego żądał, by aktorka przestała się nim posługiwać, ta używa go po dziś dzień. 

Pierwsze małżeństwo artystki było najdłuższym ze wszystkich jej związków i przetrwało pięć lat. Wkrótce później gwiazda “Świata według Kiepskich” zakochała się w operatorze filmowym Mariuszu Piesiewiczu. Miłość przerwała nagła śmierć mężczyzny, który odszedł w wyniku wylewu. 

Kolejny mąż Marzeny Kipiel-Sztuki również zmarł niespodziewanie. Rehabilitant Przemysław Buksakowski, z którym aktorka uwiła sobie gniazdko w Kołobrzegu, nieoczekiwanie stracił przytomność na ulicy. Jego życia nie udało się uratować. 

Po jego śmierci załamałam się, dopadła mnie depresja i koniec końców wylądowałam w ośrodku psychiatrycznym. Tak naprawdę doszłam do siebie po pięciu latach - wyznała w rozmowie z “Faktem”.

 

Niedawno zmarł również pierwszy partner Marzeny Kipiel-Sztuki, w którym była w dobrych relacjach.
 

Ostatnia rola Haliny Kipiel-Sztuki

Dla aktorki udział w serialu "Świat według Kiepskich" był początkiem pracy przed kamerami. Marzena Kipiel -Sztuka przez ponad dwadzieścia lat wcielała się w rolę Halinki. Jej charakterystyczny wizerunek i poczucie humoru znał każdy.

Po raz ostatni na szklanym ekranie mogliśmy zobaczyć ją w 2022 roku, w serialu "Behawiorysta". Od tego czasu aktorka zaczęła coraz rzadziej pojawiać się przed kamerami. Coraz głośniej mówiło się też o jej kłopotach zdrowotnych.
 

KAPIF_oryginal_K749593F.jpg
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. KAPiF
Marzena Kipiel-Sztuka fot. KAPiF