Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mąż Lary Gessler trafił do szpitala. Wyszło na jaw, co działo się po narodzinach drugiego dziecka
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.10.2022 17:50

Mąż Lary Gessler trafił do szpitala. Wyszło na jaw, co działo się po narodzinach drugiego dziecka

Lara Gessler i Piotr Szeląg
fot.instagram.com/lara_gessler/instagram.com/piotr.szelag/

Lara Gessler niedawno świętowała narodziny kolejnego dziecka. Choć przy porodzie towarzyszył jej mąż, szczęście świeżo upieczonych rodziców nie trwało długo. Mężczyzna niedawno poinformował o pobycie w szpitalu.

Córka znanej restauratorki przeżywa kolejne sukcesy w życiu zawodowym i osobistym. Z Piotrem Szelągiem związała się w 2020 roku. Para zdążyła już dwukrotnie ogłosić narodziny dziecka. Nowe obowiązki przytłoczyły mężczyznę, który musiał prosić o pomoc specjalistów.

Mąż Lary Gessler trafił do szpitala

Restauratorka aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie w ostatnim czasie relacjonowała przygotowania do drugiego porodu. Gdy na świecie pojawił się maluszek, świeżo upieczeni rodzice z radością publikowali wspólnie zdjęcia jeszcze ze szpitalnej sali.

Jest, Bernard Gessler-Szeląg — pisała szczęśliwa mama.

Rodzice w mediach społecznościowych chętnie pokazywali kulisy prywatnego życia, jednak jak wiadomo to, co ukazujemy na zdjęciach, nie zawsze musi mieć odwzorowanie w rzeczywistości. Mąż Lary Gessler niedawno udostępnił serię fotografii ukazujących jego pierwszy miesiąc po narodzinach syna.

Wśród zdjęć internauci mogli zobaczyć rodzinne chwile pełne czułości pomiędzy ojcem i synem. Prawnik podkreślał, że ostatni czas był dla niego obfity w niespodzianki oraz szaleństwo, z którym musi się mierzyć jako rodzic dwójki maluchów.

To był szalony miesiąc Bernardzie, naprawdę szalony miesiąc. Przygotowując się na Twoje przyjście, spełniło się kilka moich marzeń, o których kiedyś Ci opowiem. Kocham Cię bardzo i jestem wdzięczny Twojej mamie, że jest taka silna i wspaniała — pisał pod jednym z postów.

Ostatni ze slajdów przykuł uwagę obserwatorów, ponieważ przedstawiał mężczyznę leżącego w szpitalnym łóżku. Jedna z internautek w komentarzach zapytała o samopoczucie świeżo upieczonego ojca. Nie jest tajemnicą, że pojawienie się malucha może porządnie wywrócić dotychczasowe życie do góry nogami.

Przed porodem czułem dużo lęków o Larę i Bernarda. Po porodzie wszystko odpuściło, ale żeby wyhamować, potrzebowałem pomocy — wyznał mąż Lary Gessler.

Lara Gessler może liczyć na wsparcie bliskich

Dwójka pociech w domu z pewnością zmodyfikowała dotychczasową harmonię, która panowała w domu małżeństwa. Świeżo upieczeni rodzice muszą wspólnie nauczyć się działać z nowymi wyzwaniami.

Na całe szczęście restauratorka może liczyć na pomoc bliskich, w szczególności mamy. Magda Gessler świetnie czuje się w roli babci i z chęcią spędza czas z wnukami. W mediach społecznościowych można zauważyć, że rodzina często spotyka się na wspólnych posiłkach.

Być może gastronomiczne doświadczenie zarówno mamy jak i babci dwójki maluchów sprawi, że wyrosną oni na kolejne pokolenie kulinarnych mistrzów. Z pewnością obie kobiety zrobią wszystko, by kubki smakowe niemowlaków już od najmłodszych lat poznawały największe skarby polskiej kultury.

Zobacz zdjęcia:

Lara Gessler i Piotr Szeląg
fot.instagram.com/lara_gessler/
Lara Gessler i Piotr Szeląg
fot.instagram.com/lara_gessler/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Meghan i Harry mają aż piątkę dzieci? Książę właśnie się wygadał, zaskakujące słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Tagi: Lara Gessler