Swiatgwiazd.pl
Kożuchowska

TRICOLORS/East News

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej spotykał się kiedyś ze znaną piosenkarką

25 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Małgorzata Kożuchowska w tym roku obchodzić będzie trzynastą rocznicę małżeństwa z Bartłomiejem Wróblewskim. Na jaw wyszły informacje, że mąż aktorki przed nią spotykał się również ze znaną polską celebrytką.

  • Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski od 2008 roku tworzą szczęśliwe małżeństwo

  • Okazuje się, że partner Kożuchowskiej wcześniej również spotykał się ze znaną polską osobistością

  • Lata temu tworzył związek z Patrycją Markowską

Aktorka, która lata temu zdobyła popularność dzięki roli Hanny Mostowiak w serialu ,,M jak Miłość" jako jedna z nielicznych osób w showbiznesie, od lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim z ukochanym mężczyzną. Media niedawno obiegła informacja, że mąż Małgorzaty Kożuchowskiej wcześniej także gustował w polskich celebrytkach.

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej spotykał się z Patrycją Markowską

Bartłomiej Wróblewski od 2008 jest mężem znanej polskiej aktorki, Małgorzaty Kożuchowskiej. Para wspólnie wychowuje syna, Jana Franciszka. Choć Wróblewski stroni od mediów, a Kożuchowska jest popularną celebrytką nie przeszkadza im to w życiu codziennym - od lat ponoć się świetnie dogadują.

Okazuje się jednak, że przed spotkaniem miłości swojego życia spotykał się także z personą znaną w polskim showbiznesie. Przez pewien czas był partnerem Patrycji Markowskiej - co swego czasu nie było wielką tajemnicą. Piosenkarka była wówczas już rozpoznawalną postacią, miała na koncie jednego Fryderyka.

Lubiła się chwalić ukochanym w mediach, często występowali publicznie razem. Córka Grzegorza Markowskiego miała o Wróblewskim mówić ,,narzeczony", dziś informatorzy przekazują, że ich relacja obrała w pewnym momencie poważny kierunek, ponoć były nawet rozmowy o ślubie.

Jednak Bartłomiej Wróblewski wówczas także stronił od życia w świetle fleszy. Początkowo zajmował się dziennikarstwem, pracował w TVP, jednak ostatecznie zdecydował się założyć własną firmę w innej branży i trzymać media na dystans. Mogło być to zarzewiem konfliktów z popularną partnerką, dla której kamery i ścianki są nieodłączną częścią życia.

Doprowadziło do finalnie do rozstania pary. Jednak już rok po zerwaniu z Markowską były dziennikarz spotkał Małgorzatę Kożuchowską.

Koroniewska

Joanna Koroniewska poruszyła ważny społeczny problem

CZYTAJ DALEJ

Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska jest w małżeństwie już od 13 lat. Wyszła za Bartłomieja Wróblewskiego 30 sierpnia 2008 roku. Choć pochodzą z dwóch różnych światów - ona jest aktorką, on prowadzi własną firmę ochroniarską - wciąż są razem i wspólnie wychowują syna, Jana Franciszka.

Oboje podkreślają jak ważna jest dla nich rodzina - Wróblewski miał lata temu zrezygnować z dużego i ważnego kontraktu w Szwajcarii, ze względu na rozłąkę z rodziną. Również Małgorzata Kożuchowska jest bardzo rodzinną osobą (więcej tutaj).

Para miała się poznać w nietypowych okolicznościach. Ponoć pierwszy raz spotkali się... na pogrzebie Jana Pawła II. Niewykluczone, że postać papieża polaka mogła być inspiracją dla imion ich syna.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >