Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Meghan Markle jednak pojawiła się na koronacji? Internauci twierdzą, że przybyła w przebraniu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.05.2023 18:23

Meghan Markle jednak pojawiła się na koronacji? Internauci twierdzą, że przybyła w przebraniu

Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

Książę Harry przybył sam na koronację Karola III. Jego żona Meghan Markle została w Stanach Zjednoczonych z dziećmi. Ale czy na pewno? W internecie pojawiły się wczoraj teorie spiskowe, mówiące o tym, że pojawiła się w przebraniu.

Wprawdzie na koronacji Karola było znacznie mniej gości, niż na uroczystości Elżbiety II, bo „jedyne” 2200, nie zmienia to jednak faktu, że Opactwie Westminsterskim było bardzo tłoczno. Uwagę internautów zwróciła jedna z osób.

Teorie internautów: Meghan Markle była na koronacji w przegraniu?

W Opactwie Westminsterskim, w którym odbywała się koronacja, pojawił się mężczyzna w bujnej, puszystej fryzurze, z wąsami, na dodatek w grubych okularach. Ten rodzaj wyglądu sugerował nieco karykaturalne przebranie.

W sieci niemal od razu pojawiły się wpisy sugerujące, że Meghan, jako aktorka, mogła z łatwością wcielić się w kogoś innego i użyć peruki. Czy w ten sposób ukryła swoją tożsamość? „Meghan, nie oszukasz nas” pisali żartobliwie pod kadrem z koronacji.

Marcin Hakiel otworzył się na temat rozwodu z Katarzyną Cichopek. Zdradził szczegóły procesu

Komentarze dotyczące przebrania Meghan Markle

Mimo jasnych komunikatów, że Markle została w Stanach Zjednoczonych ze względu na dzieci, oraz głosów ekspertów, mówiących, że pomimo oficjalnego zaproszenia Pałac Buckingham zasugerował delikatnie, by nie przybywała wraz z mężem, internauci mieli inne zdanie.

„Tylko poczekajcie, aż eliksir wielosokowy przestanie działać” skomentowała jedna z osób, nawiązując do magicznego napoju z serii o Harrym Potterze, który umożliwiał czasową przemianę w inną osobę. Jaka okazała się prawda?

Tajemnicza postać na koronacji króla Karola III

Prawda okazała się jednak bardziej prozaiczna. Specyficznie wyglądający mężczyzna to sir Karl Jenkins, legendarny walijski kompozytor, którego utwory były grane podczas ceremonii. Całkiem niedawno udzielał wywiadu stacji BBC, w którym opowiadał, jak bardzo cieszy się, że król docenił jego utwory.

Z drugiej strony, należy pamiętać, że postać o imieniu Karl Jenkins pojawiła się w książce J.K. Rowling z uniwersum Harry'ego Pottera, czyli „Harry Potter i Przeklęte Dziecko”, może więc teoria o magicznym eliksirze nie jest całkowicie spisana na straty?

Jakby nie było, książę Harry tuż po koronacji udał się prosto na lotnisko Heathrow, co pokazuje, że bardzo śpieszyło mu się do jego rodziny. Podczas całej ceremonii siedział z daleka od rodziny, a podczas transmisji zasłaniał go kapelusz księżnej Anny.

Zobacz zdjęcia:

Meghan Markle
Meghan Markle w 2019 roku, fot. Rex Features/East News
Meghan Markle
Meghan Markle w 2019 roku, fot. Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Źródło: nypost.com