Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Meghan Markle przepycha się z fanką Harry'ego. "Żenujące". Fani nie wierzą w to, co widzą
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.04.2024 13:44

Meghan Markle przepycha się z fanką Harry'ego. "Żenujące". Fani nie wierzą w to, co widzą

Książę Harry i Meghan Markle, fot. East News/Instagram
East News/Instagram

Meghan Markle znowu na językach. Wszystko za sprawą wpadki, do jakiej doszło podczas zawodów Royal Salute Polo Challenge. Niesłychane, jak zareagowała, gdy jedna z kobiet próbowała zrobić sobie zdjęcie z jej mężem.

Meghan Markle i książę Harry - "royalsi wyklęci"

Książę Harry i Meghan Markle od czterech lat mieszkają w Stanach Zjednoczonych, gdzie wyprowadzili się po serii nieporozumień z rodziną królewską. Sussexowie zrezygnowali z zaszczytów i prowadzą dziś swoje życie z dala od pozostałych royalsów.

W utrzymywaniu się na własną rękę pomaga im założona przez nich wytwórnia filmowa Archewell Productions, która stworzyła m.in. hitowy serial “Harry & Megan”, dostępny na Netfliksie.

Zaledwie kilka dni temu zapowiedziano nowe produkcje spod skrzydeł przedsiębiorstwa. Pierwsza z nich poruszać będzie tematykę lifestyle'ową, a w roli głównej wystąpi sama Meghan Markle, drugi zaś skupi się na sporcie.

Pałac ukrywa prawdę o stanie króla? Media o coraz gorszym stanie Karola III. Szczegóły diagnozy przerażają Meghan Markle nie odpuszcza. Kate usunęła się w cień, a ona rozkręca karierę. Szykuje wielki hit

Meghan Markle i książę Harry na zawodach polo

Jeden z nowych seriali dokumentalnych Netfliksa, produkowany przez wytwórnię księcia Harry'ego i Meghan Markle opowie o zawodach US Open Polo Championship, odbywających się w Wellington na Florydzie.

Zrealizowane zostały już pierwsze zdjęcia podczas Royal Salute Polo Challenge, w których uczestniczył syn Karola III. Wielki zwycięzcą charytatywnej imprezy okazał się sam książę Harry.

Po zakończonych rozgrywkach monarcha wraz z towarzyszącymi mu zawodnikami odebrać miał puchar, który wręczyła mu osobiście sama Meghan Markle. Chwilę później doszło do niezręcznej sytuacji, która już zdążyła odbić się szerokim echem w mediach.

Meghan Markle przepychała się z fanką?

Tuż po wręczeniu pucharu przyszła kolej na zdjęcia. W pewnym momencie przy księciu Harrym znalazła się młoda kobieta, która chciała zapozować tuż obok niego. Nieoczekiwanie przeszkodziła jej Meghan Markle.

Mimo usilnych prób stanięcia obok Harry'ego, musiała obejść się smakiem. Małżonka monarchy wskazała jej inne miejsce, tuż obok siebie. Kobieta poddała się i wykonała polecenie księżnej Sussex.

W sieci zaroiło się od komentarzy, w których zwracano uwagę na niezręczność całej sytuacji i nieodpowiednie zachowanie Meghan Markle.

  • Dlaczego Meghan zaczęła przesuwać tę piękną czarnoskórą kobietę?
  • Meghan mogła troszeczkę się odsunąć i pozwolić tej kobiecie stanąć obok. niego, ale ona myśli tylko o sobie i o tym, czego sama chce i boi się, że on odejdzie.
  • Żenujące.
  • Niegrzeczność Meghan jest w pełni widoczna.
  • Ona jest zawsze tak dziwaczna i skupiona tylko na sobie - piszą rozgorączkowani internauci.
Meghan Markle
Meghan Markle, fot. SplashNews.com/East News
Meghan Markle
Meghan Markle i książę Harry, fot. Rex Features/East News
Meghan Markle
Meghan Markle, fot. Rex Features/East News