Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Meghan Markle nie odpuszcza. Kate usunęła się w cień, a ona rozkręca karierę. Szykuje wielki hit
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.04.2024 07:45

Meghan Markle nie odpuszcza. Kate usunęła się w cień, a ona rozkręca karierę. Szykuje wielki hit

Meghan Markle
fot.: East News

Meghan Markle od dłuższego czasu mierzy się z kryzysem wizerunkowym, nie zamierza jednak odpuszczać. Właśnie ogłoszono nowe plany małżonki księcia Harry'ego. Czy zakończą się sukcesem?

Meghan Markle i książę Harry działają na własną rękę

Dla nikogo nie jest dziś tajemnicą, że książę Harry i Meghan Markle nie utrzymują zbyt dobrych relacji z pozostałą częścią rodziny królewskiej. Para zdecydowała się opuścić Wielką Brytanię i osiąść w Stanach Zjednoczonych.

Wkrótce po wyprowadzce doszło do szeregu publikacji, które wstrząsnęły posadami Pałacu Buckingham. Najpierw kontrowersyjny wywiad Sussexów u Oprah Winfrey, później autobiograficzna książka Harry'ego, a jako wisienka na torcie współtworzona przez małżeństwo produkcja Netfliksa.

Po sekretach ujawnionych przez Meghan Markle i jej męża, nie ma co liczyć na ciepły powrót do posiadłości brytyjskich monarchów. Zdaje się, że para ostatecznie spaliła za sobą wszystkie mosty.

Książę William na imprezie w piwnicy. Rzekoma kochanka nazwała ją "meliną" i ujawniła wstydliwe szczegóły William pokazał się pierwszy raz od ujawnienia choroby Kate. Zabrał ze sobą syna. Zdjęcia mówią wszystko

Meghan Markle nawiązuje współpracę z Netfliksem

Sukces serialu dokumentalnego “Harry & Meghan” skłonił streamingowego giganta do przedłużenia współpracy z “royalsami wyklętymi”. Zaowocowało to kolejnymi produkcjami, niezwiązanymi już bezpośrednio z tematyką brytyjskiej monarchii.

“Live to Lead” i “Heart of Invictus” nie zdołały jednak przyciągnąć przed ekrany tak dużej widowni jak ich poprzednik. Założone przez Meghan Markle i księcia Harry'ego Archewell Productions musiało powziąć więc konkretne działania, by doprowadzić do zerwania współpracy z Netfliksem.

Wygląda na to, że księżna Sussex wzięła sprawy w swoje ręce. W nowej propozycji swojej wytwórni, o której planach zaczęto rozpisywać się w mediach, zamierza ponownie wprowadzić osobisty wątek.

Meghan Markle powraca na ekrany

Z informacji portalu “Deadline” wynika, że Meghan Markle przygotowuje aż dwie nowe produkcje. Pierwsza z nich poruszać ma tematykę stricte lifestyle'ową. Występować ma w niej sama księżna. W serialu Meghan Markle ma podobno m.in. gotować i pokazywać, jak zajmuje się ogrodem.

Pozostaje jeszcze kwestia drugiej serii spod szyldu Archewell Productions. Ta poruszać ma z kolei tematykę sportową, poświęconą mistrzostwom US Open w polo. Czy produkcje spotkają się z zainteresowaniem publiczności i przyniosą książęcej parze fortunę? Przekonamy się zapewne już niebawem.

Meghan Markle
Meghan Markle, fot. SplashNews.com/East News
Meghan Markle
Meghan Markle, fot. Rex Features/East News
Meghan Markle
Meghan Markle, fot. Rex Features/East News

Źródło: deadline.com