Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > William pokazał się pierwszy raz od ujawnienia choroby Kate. Zabrał ze sobą syna. Zdjęcia mówią wszystko
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.04.2024 11:22

William pokazał się pierwszy raz od ujawnienia choroby Kate. Zabrał ze sobą syna. Zdjęcia mówią wszystko

Książę William
fot. East News, Instagram

Książę William i książę George po raz pierwszy pokazali się publicznie od czasu publikacji oświadczenia, w którym księżna Kate poinformowała o nowotworze. Ten widok chwyta za serce.

Księżna Kate ma nowotwór

Księżna Kate kilka tygodni temu wydała oświadczenie, gdyż w mediach krążyło wiele spekulacji, a nawet teorii spiskowych na temat jej zniknięcia z życia publicznego. Okazało się, że przyszła królowa Wielkiej Brytanii choruje na nowotwór.

To były niezwykle trudne miesiące dla całej naszej rodziny, ale miałam cudowny zespół lekarzy, który się mną zajął. Jestem za to bardzo wdzięczna. W styczniu przeszłam operację i wówczas mój stan nie był związany z nowotworem. Operacja przebiegła pomyślnie, ale badania po operacji wykazały obecność nowotworu. Moi lekarze zdecydowali, że powinnam poddać się profilaktycznej chemioterapii i obecnie jestem na wczesnym etapie leczenia - przekazała.

Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI "George pod specjalną opieką". Niepokojące wieści nt. syna chorej na raka Kate. Musiał wkroczyć William

Jak radzą sobie księżnej Kate ze świadomością jej choroby

Pociechy księcia Williama i księżnej Kate, czyli George, Charlotte i Louis na co dzień nie pojawiają się w przestrzeni publicznej. Ich rodzice dbają, by dzieci mogły cieszyć się urokami dzieciństwa i być z dala od spekulacji i życia na świeczniku. 

Pojawiły się doniesienia, że najstarszy syn pary, kończący w tym roku 11 lat George, przeżywa aktualnie trudne chwile. To on jako pierwszy dowiedział się o chorobie mamy.

Dzieci zostały poinformowane osobno, aby George mógł wesprzeć Charlotte i Louisa. Był całkowicie zagubiony, zanim mama i tata usiedli obok niego i powiedzieli mu prawdę - donosił jeden z brytyjskich tytułów. 

W tym niełatwym dla niego czasie książę George może liczyć na pełne wsparcie ze strony księcia Williama. 

George przeszedł przez ostatnie kilka tygodni długą drogę, będąc na tyle dojrzałym, by zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje. Wiele przeszedł, a teraz trzyma się blisko swojego taty - przekazano. 

Książę William po raz pierwszy pokazał się publicznie po ogłoszeniu choroby Kate

Książe William po raz pierwszy odkąd świat dowiedział się o chorobie księżnej Kate pokazał się publicznie. Przyszły król wybrał się wraz ze starszym synem, George'em, na mecz Aston Villi przeciwko Lille. W tym miejscu warto zaznaczyć, że rodzina królewska w przeszłości często bywała widziana na trybunach podczas wydarzeń sportowych. 

Wszystko wskazuje na to, że William i George tego dnia byli w dobrych humorach. Wymieniali uwagi dotyczące gry, a na ich twarzach można dostrzec uśmiech. Wspólny czas z tatą na pewno jest dla chłopca okazją, by oderwać myśli od zmartwień i choroby sławnej mamy.

Książę William i książę George, fot. Instagram
Książę William i książę George, fot. Instagram
Książę William i książę George, fot. Instagram
Książę William i książę George, fot. Instagram
Książę William i księżna Kate, fot. Instagram
Książę William i księżna Kate, fot. Instagram
Książę William i księżna Kate z dziećmi, fot. Instagram
Książę William i księżna Kate z dziećmi, fot. Instagram