Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pałac ukrywa prawdę o stanie króla? Media o coraz gorszym stanie Karola III. Szczegóły diagnozy przerażają
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.04.2024 08:38

Pałac ukrywa prawdę o stanie króla? Media o coraz gorszym stanie Karola III. Szczegóły diagnozy przerażają

Król Karol III
fot.: Instagram

Brytyjskie media donoszą, że Król Karol III czuje się coraz gorzej. Jeden z tytułów utrzymuje w mediach, iż ukrywa się prawdę przed obywatelami. Podano nawet szczegóły diagnozy.

Król Karol III ma nowotwór

Król Karol III, jak podano w styczniu bieżącego roku, choruje na nowotwór. Monarcha przebywał w szpitalu, gdyż miał się poddać zabiegowi zmniejszenia prostaty. W placówce medycznej przebywał jednak dłużej, niż planowano, z tego powodu Brytyjczycy zaczęli się obawiać o stan zdrowia władcy. W krótkim czasie pojawiło się oficjalne oświadczenie, według którego król Karol III ma raka.

Podczas tej interwencji odnotowano inną kwestię budzącą niepokój, która została zdiagnozowana jako rodzaj nowotworu - przekazano.

Pałac Buckingham zapewnił także, że władca  poddał się leczeniu. 

Jego Królewska Mość rozpoczął dziś harmonogram regularnych zabiegów, na którego czas lekarze zalecili mu odroczenie obowiązków publicznych. Przez cały ten okres Jego Królewska Mość będzie w dalszym ciągu jak zwykle zajmował się sprawami państwowymi i urzędowymi dokumentami.

Teraz pojawiły się kolejne niepokojące wieści. 

Król Karol III pokazał się pierwszy raz od ogłoszenia choroby. Widok zadziwił tłumy Karol III przemówił pierwszy raz od ogłoszenia diagnozy: "To dla mnie wielki smutek". Nie zabrakło słowa o chorobie Kate

Pierwsze publiczne wystąpienie króla Karola III od ogłoszenia choroby

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że król Karol III wystąpi publicznie i weźmie udział w wielkanocnej mszy, która odbyła się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Podczas tego wydarzenia towarzyszyła mu małżonka, królowa Camilla. 

Wiele osób było w szoku na widok monarchy, gdyż zdawał się być w doskonałym humorze. Król Zjednoczonego Królestwa posyłał szerokie uśmiechy w kierunku swoich poddanych, zapewne w celu zapewnienia, by się nie martwili, a on czuje się dobrze.

Czy na pewno? Jeden z tabloidów przekazał właśnie przykre wieści dotyczące króla Karola III. Szczegółowa diagnoza nie brzmi optymistycznie. 

Król Karol III w coraz gorszym stanie?

Oficjalnie nie są znane szczegóły stanu zdrowia króla Karola III. Jeden z brytyjskich tytułów podaje jednak, że stan monarchy jest ciężki i o wiele bardziej poważny niż przedstawiono to w komunikacie Pałacu Buckingham kilka miesięcy temu. Brytyjskie media podają nieoficjalnie, że król Karol III choruje na nowotwór trzustki. Według magazynu “In Touch” zostały mu dwa lata życia. 

Powyższe doniesienia spowodowały spekulacje, czy książę William będzie zmuszony wziąć na swoje barki więcej obowiązków, jako następca tronu, a niektóre tytuły utrzymują, iż Karol III zdecyduje się abdykować na rzecz syna. Ta wizja jest ciężka dla księcia i jego rodziny.

William i Kate mają być tymi wiadomościami bardzo zmartwieni. I nie chodzi tylko o to, że życie ukochanej osoby jest zagrożone. Oboje przeraża ewentualne przejęcie brytyjskiego tronu - mówiła była redaktorka “Vanity fair”.

Co o tym myślicie?

król Karol III, fot. Instagram
król Karol III, fot. Instagram
król Karol III, fot. Instagram
król Karol III, fot. Instagram
król Karol III, fot. Instagram
król Karol III, fot. Instagram
król Karol III, fot. Instagram
król Karol III, fot. Instagram