Swiatgwiazd.pl
Meghan Markle i książę Harry

TOBY MELVILLE/ROTA / SplashNews.com/East News

Meghan Markle urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Na tę informację czekali wszyscy wielbiciele Sussexów. Meghan Markle urodziła! Wraz z księciem Harrym doczekali się córeczki, której nadano imię Lili, na cześć jej prababci, Elżbiety. Dziecko przyszło na świat w piątek, 4 czerwca o godz. 11:40 w Szpitalu Św. Barbary w Kalifornii. Świeżo upieczeni rodzice poprosili o nieprzesyłanie prezentów, a w zamian wsparcie organizacji, działających na rzecz kobiet i dziewcząt.

  • Meghan Markle urodziła dziecko

  • Na świat przyszła córeczka o imieniu Lili

  • To drugi potomek Sussexów

Para książąt zdecydowała się przekazać informację o narodzinach córki za pośrednictwem swojej strony internetowej „archewell.com”.

Meghan Markle urodziła córkę

Informacja o ciąży Meghan Markle pojawiła się w walentynki. Sussexowie przekazali ją za pośrednictwem mediów społecznościowych w bardzo romantyczny sposób, czym zachwycały się media na całym świecie. Wcześniej wiadomość o stanie błogosławionym Markle podał magazyn „People”.

Od tamtej pory rozpoczęły się oczekiwania przyjścia na świat nowego członka rodziny Sussexów. Sprawa została podsycona podczas słynnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego dla Oprah Winfrey, gdzie wnuk królowej Elżbiety II zdradził, że spodziewają się dziewczynki.

Dziś, tj. 6 czerwca na stronie internetowej „archewell.com”, która należy do pary książąt pojawiła się wiadomość, że księżna urodziła córeczkę o imieniu Lili. Dziecko odziedziczyło imię po swojej prababci, Elżbiecie, która nazywana jest przez swoją rodzinę Lilibet. Z kolei drugie imię dziewczynki to Diana, na cześć swojej zmarłej tragicznie babci.

Hanna Lis

Hanna Lis poinformowała, że zaginęły jej koty. Prosi internautów o pomoc

CZYTAJ DALEJ
Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:
-
Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i czują się świetnie - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Sussexów.

Meghan Markle i książę Harry z apelem do wielbicieli

Rodzice zdążyli również powiedzieć kilka słów na temat przyjścia ich córki na świat. W wiadomości do fanów wyrazili swoją wielką radość i dumę z powodu możliwości przywitania ich córeczki na świecie. Podziękowali także za okazywane im wsparcie oraz życzliwość w okresie stanu błogosławionego Meghan Markle.

Korzystając z okazji poprosili fanów, by Ci nie wysyłali im prezentów dla nowo narodzonej córeczki, a zamiast tego wsparli lub zainteresowali się organizacjami, działającymi na rzecz kobiet i dziewcząt.

- Osoby pytające o wysyłanie prezentów prosimy o wsparcie lub doinformowanie się o organizacjach działających na rzecz kobiet i dziewcząt: Girls Inc., Harvest Home, CAMFED lub Myna Mahila Foundation - czytamy.

Na temat narodzin nowego członka rodziny nie wypowiedziała się jeszcze królowa Elżbieta II, jednak bez wątpienia jest to jedynie kwestia czasu. Nie pozostaje nic, jak pogratulować świeżo upieczonym rodzicom szczęścia i życzyć mnóstwo zdrowia im oraz pociesze.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Tagi:

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >