Swiatgwiazd.pl
Meghan Markle i książę Harry

TOBY MELVILLE/ROTA / SplashNews.com/East News

Meghan Markle urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Na tę informację czekali wszyscy wielbiciele Sussexów. Meghan Markle urodziła! Wraz z księciem Harrym doczekali się córeczki, której nadano imię Lili, na cześć jej prababci, Elżbiety. Dziecko przyszło na świat w piątek, 4 czerwca o godz. 11:40 w Szpitalu Św. Barbary w Kalifornii. Świeżo upieczeni rodzice poprosili o nieprzesyłanie prezentów, a w zamian wsparcie organizacji, działających na rzecz kobiet i dziewcząt.

  • Meghan Markle urodziła dziecko

  • Na świat przyszła córeczka o imieniu Lili

  • To drugi potomek Sussexów

Para książąt zdecydowała się przekazać informację o narodzinach córki za pośrednictwem swojej strony internetowej „archewell.com”.

Meghan Markle urodziła córkę

Informacja o ciąży Meghan Markle pojawiła się w walentynki. Sussexowie przekazali ją za pośrednictwem mediów społecznościowych w bardzo romantyczny sposób, czym zachwycały się media na całym świecie. Wcześniej wiadomość o stanie błogosławionym Markle podał magazyn „People”.

Od tamtej pory rozpoczęły się oczekiwania przyjścia na świat nowego członka rodziny Sussexów. Sprawa została podsycona podczas słynnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego dla Oprah Winfrey, gdzie wnuk królowej Elżbiety II zdradził, że spodziewają się dziewczynki.

Dziś, tj. 6 czerwca na stronie internetowej „archewell.com”, która należy do pary książąt pojawiła się wiadomość, że księżna urodziła córeczkę o imieniu Lili. Dziecko odziedziczyło imię po swojej prababci, Elżbiecie, która nazywana jest przez swoją rodzinę Lilibet. Z kolei drugie imię dziewczynki to Diana, na cześć swojej zmarłej tragicznie babci.

Hanna Lis

Hanna Lis poinformowała, że zaginęły jej koty. Prosi internautów o pomoc

CZYTAJ DALEJ
Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:
-
Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i czują się świetnie - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Sussexów.

Meghan Markle i książę Harry z apelem do wielbicieli

Rodzice zdążyli również powiedzieć kilka słów na temat przyjścia ich córki na świat. W wiadomości do fanów wyrazili swoją wielką radość i dumę z powodu możliwości przywitania ich córeczki na świecie. Podziękowali także za okazywane im wsparcie oraz życzliwość w okresie stanu błogosławionego Meghan Markle.

Korzystając z okazji poprosili fanów, by Ci nie wysyłali im prezentów dla nowo narodzonej córeczki, a zamiast tego wsparli lub zainteresowali się organizacjami, działającymi na rzecz kobiet i dziewcząt.

- Osoby pytające o wysyłanie prezentów prosimy o wsparcie lub doinformowanie się o organizacjach działających na rzecz kobiet i dziewcząt: Girls Inc., Harvest Home, CAMFED lub Myna Mahila Foundation - czytamy.

Na temat narodzin nowego członka rodziny nie wypowiedziała się jeszcze królowa Elżbieta II, jednak bez wątpienia jest to jedynie kwestia czasu. Nie pozostaje nic, jak pogratulować świeżo upieczonym rodzicom szczęścia i życzyć mnóstwo zdrowia im oraz pociesze.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >