Meghan Markle i Harry spodziewają się drugiego dziecka Żródło: TOBY MELVILLE/ROTA / SplashNews.com/East News

Meghan Markle i Harry ogłosili wspaniałą nowinę. Spodziewają się drugiego dziecka

14 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Radosną informację potwierdził w niedzielę rzecznik pary. W mediach na całym świecie pojawiła się także urocza fotografia.

  • Meghan Markle i książę Harry zostaną rodzicami po raz drugi
  • 6 maja 2021 roku pierwszy syn pary, Archie Harrison, skończy dwa lata
  • Informację o tym, że chłopiec doczeka się rodzeństwa, potwierdził rzecznik Meghan i Harry'ego

Meghan Markle jest w kolejnej ciąży – wspaniała wiadomość obiegła media na całym świecie. W niedzielę walentynkową potwierdził ją rzecznik pary. Jak zdradził w rozmowie dla magazynu „People”, dwuletni Archie już niedługo będzie starszym bratem.

- Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka – powiedział.

Urocze zdjęcie Meghan i Harry'ego

Do doniesień na temat ciąży Meghan Markle odniósł się także jej bliski przyjaciel, Misan Harriman. Mężczyzna jest fotografem i całkiem niedawno uchwycił parę książęcą w jednym ze swoich kadrów. Klimatyczna czarno-biała fotografia jego autorstwa podbiła internet.

- Meg, byłem na Twoim ślubie i widziałem początek tej miłosnej historii. Droga przyjaciółko, jestem zaszczycony tym, że mogę uchwycić jej rozwój. Gratuluję księciu i księżnej Sussex tej radosnej wiadomości – napisał fotograf pod zdjęciem, które opublikował na Instagramie.

Manuela Gretkowska oddała matkę do domu opieki. Przyznała, że czuła wyrzuty sumieniaManuela Gretkowska oddała matkę do domu opieki. Przyznała, że czuła wyrzuty sumieniaCzytaj dalej

Czarno-biała fotografia pary książęcej zachwyciła nie tylko przyjaciela Meghan, ale także wielu internautów. Widać na niej, jak uśmiechnięty Harry patrzy z troską na Meghan, a ta czule trzyma się za swój brzuszek. Oboje zebrali w sieci mnóstwo życzeń i gratulacji.

- Jestem taka szczęśliwa z powodu tej dwójki i ich powiększającej się rodziny – napisała jedna z fanek.

- Wow!!! Gratulacje z LA !!!!! Śledzę od urodzenia pierwszego dziecka!! Kocham to, co robicie i to, kim jesteście – dodała kolejna.

Kolejna druga ciąża Meghan

Wiadomość o drugiej ciąży Meghan Markle ucieszyła jej sympatyków na całym świecie. Księżna Sussex nie pierwszy raz ogłosiła jednak tę radosną nowinę. Jak przypomina Eska, w listopadzie 2020 roku Meghan Markle opublikowała artykuł na łamach The New York, w którym opowiedziała o swojej drugiej ciąży, która zakończyła się poronieniem.

- To był lipcowy poranek, który zaczął się zwyczajnie, jak każdy inny dzień: śniadanie, jedzenie dla psów, zażycie witamin, znalezienie zagubionej skarpetki. (…) Po zmianie pieluch poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z synem w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje. Radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. (…) Wiedziałam, ściskając moje pierworodne dziecko, że tracę drugie – pisała wówczas Meghan Markle.

Księżna Sussex szybko trafiła do szpitala, w którym cały czas towarzyszył jej ukochany mąż. Niestety, mimo ogromnych starań lekarzy, ciąży Meghan nie dało się uratować.

Dziś Meghan i Harry znów są pełni nadziei i wyczekują narodzin swojego drugiego dziecka. Za prawidłowy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie kciuki trzymają ich sympatycy na całym świecie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Instagram, Eska

Następny artykuł