Swiatgwiazd.pl
Mateusz Damięcki

Jan Bielecki/East News

Metamorfoza Mateusza Damięckiego. Fani porównują go do znanego muzyka

30 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Mateusz Damięcki po raz kolejny rozbawił swoich obserwatorów na Instagramie, tym razem publikując zabawne selfie, na którym pokazał swoją niespodziewaną metamorfozę Widnieje na nim ze zmierzwionymi włosami i charakterystycznymi wąsami. Internauci porównali go do znanego polskiego piosenkarza.

Kariera aktorska Mateusza Damięckiego jest równie udana, jak ta w mediach społecznościowych. Zdjęcia takie jak omawiane są tego najlepszym dowodem.

Mateusz Damięcki porównany do polskiego muzyka

Nie jest tajemnicą poliszynela, że Mateusz Damięcki uwielbia pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi fanami, i sprawiać, by nie schodził im uśmiech z ust. Popularny aktor naprzemiennie porusza w mediach społecznościowych poważne tematy, jak i te zabawne. Teraz postanowił pójść w stronę tych drugich.

Opublikował na swoim Instagramie zabawne selfie, które bardzo rozbawiło jego obserwujących i jednocześnie wywołało falę komentarzy. Jego mina oraz zmierzwione włosy w połączeniu z wąsami stanowią bardzo zabawne połączenie.

- No to wracam do domu po robocie. A Wy? - napisał pod zdjęciem Mateusz Damięcki.

Katarzyna Skrzynecka - ea (2)

Kasia Skrzynecka z córką w identycznych stylizacjach. Jak się prezentują?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Co ciekawe, opublikowana przez aktora fotografia wywołała u fanów pewne skojarzenia. Otóż ich zdaniem Damięcki podobny jest na niej do Dawida Podsiadło. Kilka takich komentarzy pojawiło się pod omawianym zdjęciem.

Mateusz Damięcki w social mediach

40-letni aktor regularnie korzysta z mediów społecznościowych, co wpływa na jego zwiększającą się popularność. Chociaż na ekranie telewizorów możemy oglądać go już przeszło od dwóch dekad, to dzięki aktywności w social mediach zbiera coraz szersze grono odbiorców.

Na Instagramie ma ich już ponad 166 tysięcy. Zazwyczaj publikuje tam zdjęcia z życia zawodowego lub takie, jak omawiana powyżej. Jest ojcem dwóch synów: Franciszka i Ignacego. Wychowuje ich wraz z artystką Pauliną Andrzejewską.

Rzadko decyduje się na publikacje ich wizerunku, jednak można oglądać pociechy aktora na jego profilu. Obserwujecie Mateusza Damięckiego?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Edytę Górniak?

Pytanie 1 z 5

Z jakiego miasta pochodzi Edyta Górniak?Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >