Swiatgwiazd.pl
Michał Wiśniewski

Pawel Wodzynski/East News

Michał Wiśniewski ujawnił powód wszystkich rozwodów. To przez uzależnienie

13 Października 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego od lat budzi ogromne zainteresowanie. Muzyk ma za sobą cztery rozwody, a przeszło rok temu powiedział sakramentalne "tak" po raz piąty. Dopiero teraz gwiazdor zdecydował się wyznać, dlaczego rozpadły się wszystkiego jego poprzednie małżeństwa.

Wiśniewski w szczerych słowach opowiedział o "kochance", która jest winna czterem rozwodom. Chodzi jednak nie o inną kobietę, a o... alkohol.

Michał Wiśniewski ujawnił powód wszystkich rozstań

Liczne rozwody lidera Ich Troje od samego początku budziły spore zastanowienie. Fanów dziwiła jednak nie tylko liczba rozwodów, ale też to, jak szybko do nich dochodziło - najdłuższe małżeństwo Michała trwało bowiem 7 lat!

Pierwszą żoną Wiśniewskiego była Magda Femme, którą poślubił w 1996 roku. Para rozstała się już w 2001 roku. Zaledwie rok później gwiazdor poślubił Mandarynę, z którą doczekał się córki Fabienne i syna Xaviera. W 2006 para zdecydowała się rozwieść i jeszcze w tym samym roku artysta sakramentalne "tak" powiedział Annie Świątczak. Owocem ich związku są dwie pociechy: Vivienne i Etiennette.

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała o swoim małżeństwie

CZYTAJ DALEJ

Niestety, i ten związek nie przetrwał próby czasu. Do rozwodu doszło w 2011 roku, a w 2012 Michał poślubił Dominikę Tajner. Małżeństwo rozpadło się niespodziewanie w 2019 roku. Do tej pory tajemnicą były powody wszystkich rozstań. Sporo plotkowano na ten temat, ale sam zainteresowany i byłe małżonki wytrwale milczeli.

Nie było natomiast tajemnicą, że gwiazdor przez lata zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. Okazało się, że to było właśnie powodem rozwodów. W ostatnim wywiadzie Wiśniewski szczerze przyznał, że jego domniemaną kochanką nie była inna kobieta, a butelka alkoholu.

- Zawsze mówiłem, że nie miałem powodów, by zostawiać żony, natomiast one miały powód, by zostawiać mnie. Piłem codziennie. Ludziom się wydaje, że Wiśniewski zdradzał, zmieniał kobiety jak rękawiczki. Nie, ja miałem jedną kochankę – flaszkę. Przyznaję się do tego - mówił dla Faktu.

Znów jest szczęśliwy

Muzyk długo walczył z nałogiem. Wyjść z niego pomogła mu Dominika Tajner, ale i mimo to ich związek nie przetrwał. Kilka miesięcy po rozwodzie Wiśniewski poznał niejaką Polę, którą poślubił w ubiegłym roku.

Na początku lutego tego roku para powitała na świecie syna Falco. Wygląda na to, że teraz piosenkarz jest naprawdę szczęśliwy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku
2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie
3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz serial "M jak miłość"?

Pytanie 1 z 7

Kiedy wyemitowano pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Kajra poinformowała o swoim stresie związanym z „Tańcem z Gwiazdami”

Czytaj więcej >

Plotki

Syn Zenka Martyniuka faktycznie zmienił tryb życia?

Czytaj więcej >

Plotki

Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego

Czytaj więcej >

Plotki

Andrzej Piaseczny opowiedział o kulisach "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >