Swiatgwiazd.pl
Michał Żebrowski

fot. TRICOLORS, BL / Rex Features / East News

Michał Żebrowski romansował z Izabellą Scorupco. Ich związek do dziś owiany jest tajemnicą

17 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

O ich romansie plotkowała cała Polska i do dziś nie wiadomo, jak rozwinęła się znajomość Michała Żebrowskiego z Izabellą Scorupco. Obecnie ich ścieżki życiowe wyglądają zupełnie inaczej.

Gdy ogłoszono ekranizację jednej z największych powieści Henryka Sienkiewicza, "Ogniem i mieczem", wszyscy zastanawiali się, kto wcieli się w legendarne postacie. Jerzy Hoffman długo pracował nad tym, by publiczność mogła obejrzeć na ekranie plejadę największych gwiazd.

Michał Żebrowski otrzymał więc główną rolę męską, a Izabella Scorupco towarzyszyła mu jako ukochana. Szybko okazało się, że bliskie relacje połączyły tę dwójkę również poza planem zdjęciowym.

Michał Żebrowski i Izabella Scorupco: romans owiany tajemnicą

Choć do dnia dzisiejszego żadna ze stron nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła medialnych domysłów, wszystko wskazywało, że w czasie kręcenia "Ogniem i mieczem" gwiazdorski duet stanie się najgorętszą parą w show-biznesie.

Izabella Scorupco była już rozpoznawalna na arenie międzynarodowej za sprawą roli w produkcji Hollywood "GoldenEye". Jako "dziewczyna Bonda" była idealną kandydatką do polskiej ekranizacji. Michał Żebrowski w tym samym czasie dopiero rozpoczynał przygodę w branży filmowej. Po angażu w "Panu Tadeuszu" zapowiadał się jako nowa nadzieja młodego pokolenia aktorskiego.

TVN - EA

"Prince Charming" wróci na antenę? Jest stanowisko TVN

CZYTAJ DALEJ

Praca nad "Ogniem i mieczem" ruszyła pełną parą, a duet zaczął spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Wspólne sceny, przede wszystkim miłosne, zbliżyły do siebie tę dwójkę, a w mediach zaczęto spekulować, czy emocje nie przechodzą również poza ekran.

Michał Żebrowski i Izabella Scorupco nie mieli jednak prostej drogi do rozwijania związku, ze względu na małżeństwo aktorki z hokeistą, Mariuszem Czerkawskim, z którym doczekała się córki. Mimo to po zakończeniu pracy nad "Ogniem i mieczem" media donosiły o regularnych spotkaniach głównych bohaterów.

Z biegiem czasu płomienne uczucia między aktorami wygasło, a kariera sprawiła, że zaczęli się od siebie coraz bardziej oddalać. Ostatecznie Michał Żebrowski i Izabella Scorupco wybrali osobne ścieżki i do dziś nie potwierdzili czy jeden z najgorętszych romansów w polskim show-biznesie naprawdę miał miejsce.

Michał Żebrowski i Izabella Scorupco: obecne życie miłosne

Aktor już od ponad dziesięciu lat żyje w szczęśliwym małżeństwie z Aleksandrą Żebrowską. Co więcej, para znała się już od najmłodszych lat ze względu na przyjacielskie relacje pomiędzy ich rodzicami. Gdy oboje byli dorosłymi, relacja zaczęła się pogłębiać i nie przypominać przelotnej znajomości.

Wpadliśmy na siebie i od tego się zaczęło. Pijąc kawę, spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw mnie siedzi moja przyszła żona — mówił w wywiadzie dla "Elle" Michał Żebrowski.

Małżeństwo wychowuje wspólnie trójkę dzieci, a już niedługo przywita kolejnego członka rodziny. To jeden z licznych sukcesów Michała Żebrowskiego, który dodatkowo obchodzi dziś 50. urodziny.

Izabella Scorupco po zakończonym związku z Mariuszem Czerkawskim jeszcze dwa razy wyszła za mąż. Obecnie żyje w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozwija karierę w zagranicznych produkcjach.

Michał Żebrowski

fot.instagram.com/zebrowski.michal/

Michał Żebrowski

fot.instagram.com/zebrowski.michal/

Izabella Scorupco

fot.instagram.com/izabellascorupco/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Marcin Dubiel, Natsu i Fagata reklamują "oszukane" płatki? Juszes pyta o składnik E120

2. Julia Wieniawa i Klaudia El Dursi nieodpowiedzialne? Terapeutka o ich sposobie na kaca: "To może być bardzo niebezpieczne"

3. Paulina Krupińska przeszła metamorfozę. Ma najmodniejszą fryzurę tego sezonu

Zapraszamy na naszego Instagrama

Czy wiesz, ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6

Ile lat skończyła Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior?

Piotr Fronczewski, Dominika Ostałowska

Gwiazdy, które wdały się w zakazane romanse. Numer 3 przebija wszystko

Choć w życiu gwiazd wiele jest historii miłości jak z bajki, równie często zdarzają się głośne romanse i zdrady. Miłość bywa bardzo kapryśna, a erotyczna fascynacja potrafi być silniejsza niż przysięga małżeńska. Te polskie i zagraniczne gwiazdy są tego najlepszym przykładem, a historie ich związków przeszły do historii.

Zobacz galerię >

Źródło: Plejada

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Dominika Gwit, fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Dominika Gwit zabrała synka na pierwszy spacer. Dumnie pozuje obok wózka za kilka tysięcy

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Czy zdążą przed ślubem? Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają jeszcze jeden, poważny cel

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Był gwiazdą programu "Europa da się lubić". Jak dziś żyje Paolo Cozza?

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

Czytaj więcej >
fot. Splash News/@ParisaMichelle/EAST NEWS

Życie Gwiazd

Adam Levine i Behati Prinsloo znowu zostali rodzicami. Niedawno aż huczało o romansie gwiazdora

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Na własnej skórze przekonał się, jak działa WOŚP. Jakub Wesołowski o kłopotach zdrowotnych córki

Czytaj więcej >