Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Richardson miała wypadek. Samochód zderzył się ze słupem. Cały przód zmiażdżony
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 19.02.2024 11:49

Monika Richardson miała wypadek. Samochód zderzył się ze słupem. Cały przód zmiażdżony

Monhika Richardson
Monika Richardson, fot. KAPiF

Monika Richardson jest bardzo popularną polską dziennikarką. W życiu miłosnym jednak nie miała szczęścia tyle szczęścia. Teraz jednak wydarzyło się coś dużo gorszego. Richardson miała wypadek. Jej auto zderzyło się ze słupem. 

Życie miłosne Moniki Richardson

Była gwiazda popularnego programu telewizyjnego "Europa da się lubić" Monika Richardson na przestrzeni lat przeżyła wiele trudności związanych z miłosnymi rozczarowaniami. Trzy razy wstępowała w związek małżeński, każde z tych małżeństw przyniosło jej nowe doświadczenia życiowe. Po swoim pierwszym mężu, amerykańskim dziennikarzu Willu Richardsonie, postanowiła zachować swoje nazwisko. Z drugim mężem, szkockim pilotem Jamiem Malcolmem, ma dwoje dzieci. 

Później dziennikarka przyjęła propozycję małżeństwa od znanego aktora Zbigniewa Zamachowskiego. Ich związek zakończył się rozstaniem w 2021 roku, choć formalnie para rozstała się dopiero dwa lata później. Pomimo wcześniejszych konfliktów, podczas rozprawy rozwodowej pojawili się razem, uśmiechając się do fotografów.

Dziękuję Ci mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją - pisała w mediach społecznościowych.

Później głośno było o związku dziennikarki z przedsiębiorcą, Konradem Wojterkowskim, jednak niestety ta relacja również nie przetrwała próby czasu. O zakończeniu ostatniej relacji para poinformowała publicznie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Warto zauważyć, że dużo uwagi skupiło się na wyznaniu Konrada Wojterkowskiego o "skomplikowanej sytuacji finansowej związanej z brakiem gotówki". Oboje przyznali, że ich związek był pełen wyzwań.

Oboje jesteśmy mocno poorani życiowo i nie było łatwo połączyć tego w jedną rodzinę. Od początku mieliśmy świadomość, że posklejanie naszych trudnych osobowości na „do końca” życia będzie graniczyło z cudem - przekazali we wspólnym oświadczeniu.

Wygląda na to, że w kwestiach sercowych do Moniki Richardson wreszcie wyszło słońce. 

Monika Richardson ma dość pytań. Wyznała prawdę o swojej orientacji. "Wszystko płynie" Polskie gwiazdy żegnają Matthew Perry'ego. Mocne słowa Moniki Richardson: "Jeśli ktoś nie umie żyć..."

Monika Richardson znów jest zakochana?

Jak podawał Super Express, Monika Richardson rozpoczęła nowy związek miłosny. Jej partnerem jest tajemniczy biznesmen o imieniu Artur. Z racji jego braku związku z show-biznesem, para stara się unikać zainteresowania mediów.  Według doniesień tabloidu zakochani już przebyli pierwszy poważny krok we wspólnej relacji. Prezenterka miała sprzedać swoje mieszkanie na Żoliborzu, aby zamieszkać z partnerem.

Para najwyraźniej ma wobec siebie poważne plany, bo Richardson sprzedała swoje słynne mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, w którym niegdyś była szczęśliwa z Zamachowskim i zamieszkała z nowym ukochanym po drugiej stronie Śródmieścia - przekazał tabloid.

Monika Richardson ogłosiła, że nie będzie już eksponować swoich kolejnych związków przed opinią publiczną. Mimo to widać, że darzy silnym uczuciem swojego partnera i układa z nim wspólne plany na przyszłość.

Według doniesień “Super Expressu” aktualny partner dziennikarki wspiera ją w najtrudniejszych chwilach. Udowodnił to, kiedy Monice Richardson zdarzył się wypadek. Cały przód auta jest zmiażdżony. 

Monika Richardson miała wypadek samochodowy

Monika Richardson, podczas podróży do pracy straciła koncentrację i w rezultacie uderzyła swoim drogim samochodem w słup. Na szczęście jej nowy partner, który ma dobre kontakty w warsztatach samochodowych w całym Warszawie, szybko zareagował i znalazł serwis, który zajmie się naprawą jej audi. Jednakże koszt naprawy będzie znaczący, przekraczający 50 tysięcy złotych.

Była bardzo zdenerwowana, kiedy wsiadała za kierownicę. Wystarczyła chwila nieuwagi, zagapiła się i wjechała w słup. Samochód musiała zabrać laweta – mówi znajoma Moniki, która chce pozostać anonimowa. - Z odsieczą ruszył jej nowy partner, Artur. Razem udali się do jego zaprzyjaźnionego mechanika, ale ostatecznie wybrali inny warsztat - dodaje nasza Super Expressowi.

Koszty naprawy mogą być znaczne, nawet jeśli samochód nie wydaje się być bardzo uszkodzony.

Do wymiany jest zderzak. Uszkodzona jest też maska, reflektor, ale i chłodnica oraz elementy zawieszenia. Ma to kosztować grubo ponad 50 tys. zł - słyszymy.

Monika Richardson ma szczęście, że nie musi radzić sobie ze swoimi problemami samotnie, ponieważ może liczyć na wsparcie swojego partnera Artura, który od dawna służy jej pomocą i wsparciem. Poniżej można zobaczyć uszkodzone auto dziennikarki. 

Monika Richardson, fot. KAPiF
Monika Richardson, fot. KAPiF
Monika Richardson, fot. KAPiF
Monika Richardson, fot. KAPiF
Monika Richardson, fot. KAPiF
Monika Richardson, fot. KAPiF