Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Richardson dopiero się rozwiodła, a już znalazła nową miłość. Kim jest nowy partner dziennikarki?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.01.2024 10:12

Monika Richardson dopiero się rozwiodła, a już znalazła nową miłość. Kim jest nowy partner dziennikarki?

Monika Richardson
Monika Richardson ponownie zakochana, fot. KAPiF

Monika Richardson jeszcze niedawno borykała się z zakończonym związkiem z biznesmenem. Choć zapowiadała przerwę od miłosnych relacji, media donoszą o nowym mężczyźnie w życiu dziennikarki. Co wiadomo o jej partnerze? Duet miał już podjąć bardzo poważną decyzję.

Monika Richardson - małżeństwa i związki

Gwiazda dawnego programu TVP "Europa da się lubić" nieraz mierzyła się z doświadczeniami złamanego serca. Trzykrotnie wychodziła za mąż i każda z relacji nauczyła ją czegoś innego. Po amerykańskim dziennikarzu, Willu Richardsonie, zachowała nazwisko, a ze szkockim pilotem, Jamiem Malcolmem, doczekała się dwójki dzieci.

Później Monika Richardson powiedziała "tak" znanemu aktorowi, Zbigniewowi Zamachowskiemu. Para rozstała się w 2021 roku, jednak rozwód wzięli dwa lata później. Mimo wcześniejszych waśni na sali sądowej pozowali wspólnie uśmiechnięci.

Dziękuję Ci mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją - pisała w mediach społecznościowych.

Później głośno było o relacji dziennikarki z przedsiębiorcą, Konradem Wojterkowskim, choć niestety i w tym przypadku relacja nie przetrwała próby czasu. 

Gwiazdy na premierze filmu "Powstaniec 1863": Richardson, Adamczyk z żoną, Kwaśny, Walter Monika Richardson złośliwie o nowej ekipie "Pytania na śniadanie". Nie gryzła się w język

Monika Richardson zakończyła relacje z biznesmenem. Ponownie jest zakochana?

O zakończeniu ostatniego związku dziennikarka i przedsiębiorca powiadomili w mediach społecznościowych. Sporo uwagi przykuwało wtedy wyznanie Konrada Wojterkowskiego o "skomplikowanej sytuacji finansowej z bagażem braku gotówki". Duet przyznał, że ich związek nie należał do najprostszych.

Oboje jesteśmy mocno poorani życiowo i nie było łatwo połączyć tego w jedną rodzinę. Od początku mieliśmy świadomość, że posklejanie naszych trudnych osobowości na „do końca” życia będzie graniczyło z cudem - przekazali we wspólnym oświadczeniu.

Od momentu rozstania Monika Richardson skupiła się na własnych potrzebach, o których opowiadała w mediach społecznościowych. Nie zrezygnowała także z wizyt na ściankach, które zawsze wzbudzały emocje.

Teraz pojawiają się doniesienia, że gwiazda nie była długo samotna. Kim jest jej nowy wybranek? O ich związku raczej nie przeczytamy szybko na profilu prezenterki.

Monika Richardson ma nowego partnera? Kim jest jej wybranek?

Według doniesień Super Expressu Monika Richardson rozpoczęła już nową romantyczną relację. Wybrankiem gwiazdy ma być tajemniczy biznesmen o imieniu Artur. Z powodu braku związku z show-biznesem, duet stara się unikać zainteresowania mediów.

Tabloid przekazał jednak, że zakochani mają za sobą już pierwszy poważny krok we wspólnej relacji. Prezenterka miała sprzedać swoje mieszkanie na Żoliborzu, by wprowadzić się do partnera.

Para najwyraźniej ma wobec siebie poważne plany, bo Richardson sprzedała swoje słynne mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, w którym niegdyś była szczęśliwa z Zamachowskim i zamieszkała z nowym ukochanym po drugiej stronie Śródmieścia - przekazał tabloid.

O szczęściu Moniki Richardson możemy jednak długo nie usłyszeć od niej samej. Gwiazda zapowiedziała, że jej kolejne relacje nie będą wystawiane do publicznej oceny internautów. Mimo to widać, że parę łączą silne uczucia i poważne plany co do przyszłości.

Monika Richardson
Monika Richardson ponownie zakochana?, fot. KAPiF
Monika Richardson
Monika Richardson ponownie zakochana?, fot. KAPiF
Monika Richardson
Monika Richardson ponownie zakochana?, fot. KAPiF

Źródło: SE