Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Richardson ma dość pytań. Wyznała prawdę o swojej orientacji. "Wszystko płynie"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 07.12.2023 10:17

Monika Richardson ma dość pytań. Wyznała prawdę o swojej orientacji. "Wszystko płynie"

Monika Richardson wyznała prawdę o swojej orientacji, fot. KAPiF; instagram.com/monikarichardson
Monika Richardson wyznała prawdę o swojej orientacji, fot. KAPiF; instagram.com/monikarichardson

Monika Richardson wyznała, że otrzymuje wiele pytań o swoją orientację seksualną. We wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych uchyliła rąbka tajemnicy w tej nurtującej internautów kwestii.

Monika Richardson i jej związki

Monika Richardson nigdy nie musiała narzekać na powodzenie wśród mężczyzn. Gwiazda trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu: była żoną Amerykanina, Brytyjczyka, ale i swojego rodaka - Zbigniewa Zamachowskiego.

Związek z aktorem zakończył się głośnym rozstaniem. We wrześniu była para sfinalizowała swój rozwód, a gwiazda pochwaliła się nawet wspólnym zdjęciem z dawnym ukochanym wykonanym na sądowym korytarzu.

Monika Richardson już się nie hamuje, publicznie uderzyła w... Katarzynę Cichopek! I to w jakich okolicznościach Monika Richardson nie wytrzymała krytyki? Po fioletowych włosach nie ma już śladu! Upodobniła się do... Pauliny Smaszcz?

Monika Richardson pytana o orientację seksualną

Trzy miesiące temu Monika Richardson zdecydowała się na niemałą metamorfozę. Ścięła włosy i przefarbowała je na fioletowo. Wkrótce później wróciła do blondu, jednak zachowała punkowy charakter swojej fryzury.

Gwiazda wyznała, że odkąd zdecydowała się na zmiany, otrzymuje wiele pytań o swoją… orientację seksualną. W opublikowanym na Instagramie poście postanowiła zdradzić, jak jest naprawdę.

Monika Richardson o swojej orientacji seksualnej

Monika Richardson zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym pozuje na słynnej uliczce w Islandii pomalowanej w kolory będące symbolem osób LGBT. Opublikowała też wymowny komentarz.

Odkąd ścięłam i przefarbowałam włosy, co chwila słyszę pytania o moją orientację seksualną. Na razie nic się w tej sprawie nie zmienia, ale, jak wiemy, panta rei - zdradziła dziennikarka. 

Gwiazda przekazała również wyrazy wsparcia dla społeczności LGBT pozdrawiając z wyjątkowego miejsca w Reykjaviku.

Monika Richardson
Monika Richardson, fot. KAPiF
Monika Richardson
Monika Richardson, fot. KAPiF
Monika Richardson
Monika Richardson, fot. KAPiF