Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Polskie gwiazdy żegnają Matthew Perry'ego. Mocne słowa Moniki Richardson: "Jeśli ktoś nie umie żyć..."
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 29.10.2023 10:39

Polskie gwiazdy żegnają Matthew Perry'ego. Mocne słowa Moniki Richardson: "Jeśli ktoś nie umie żyć..."

Matthew Perry
fot. Macca / Splash News/EAST NEWS

Nagła śmierć Matthew Perry'ego wstrząsnęła nie tylko fanami “Przyjaciół” na całym świecie, ale i całym, także polskim, show-biznesem. W mediach społecznościowych od rana pojawiają się dziesiątki pełnych rozgoryczenia wpisów ku pamięci aktora. Pożegnali go Edyta Górniak, Borys Szyc, Marzena Rogalska, Ela Romanowska i inni, a także Monika Richardson, która zdecydowała się na bardzo mocny komentarz.

Polskie gwiazdy żegnają Matthew Perry'ego. Edyta Górniak, Karolina Skiba, Anna Wyszkoni

Na emocjonalny komentarz zdecydowała się Edyta Górniak. Z samego rana na jej instagramowym profilu pojawił się pełen niedowierzania wpis ze zdjęciem Perry'ego.

O mój Boże – napisała.

Wokalistka zamieściła także fragment nagrania z całą obsadą “Przyjaciół”, wyznając jednocześnie, że serial to 22 lata jej życia.

Prawie co wieczór przed snem – dodała.

Matthew Perry, Edyta Górniak
fot. instagram.com/edytagorniak

Długi wpis zamieściła też Karolina Skiba, świeżo upieczona żona Krzysztofa Skiby. Wspomniała, że serial był dla niej forma ukojenia w trakcie leczenia, które przechodziła. Dodała również, że przed zapoznaniem się z biografią Perry'ego nie miała pojęcia o problemach, z którymi się zmagał.

Dla wszystkich fanów “Friends” to smutny dzień, ale i przypomnienie, by szukać pomocy, gdy świat przytłacza – podsumowała.

Śmierć artysty zabolała również Annę Wyszkoni. Piosenkarka udostępniła w relacji na Instagramie jego zdjęcie oraz post, którym Matthew pożegnany został przez serwis Oprah Daily.

Matthew Perry
fot.instagram.com/annawyszkoni_official
Matthew Perry nie żyje. Zmarł Chandler z "Przyjaciół". Miał 54 lata Matthew Perry na ostatnim zdjęciu krótko przed śmiercią. Dokładnie w tym samym miejscu znaleziono jego ciało

Matthew Perry nie żyje. Borys Szyc, Dominika Gwit i Cleo żegnają aktora

Wzruszające słowa na swoim profilu zamieścił także Borys Szyc.

Jak piękne i smutne można mieć życie. Jak bardzo można kochać życie i jednocześnie chcieć się unicestwić. Wznoszę za Ciebie szklankę gazowanej wody. Niech Ci już lekko będzie i spokojnie – napisał.

Dominika Gwit z kolei wrzuciła na instagramową relację czarno-białe zdjęcie Perry'ego, a także kolaż jego fotografii, wykonanych na planie serialu.

Bardzo przykry dzień dla fanów “Przyjaciół” – dodała.

Matthew Perry, Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit

Wpis w podobnym tonie zamieściła też Cleo. Jurorka “The Voice Kids” wyraziła swoje emocje w dwóch słowach.

O nie – napisała, reagując na wiadomość o śmierci aktora.

Matthew Perry, Cleo
fot. instagram.com/cleo_don

Pożegnanie Matthew Perry'ego z "Przyjaciół". Monika Richardson, Marzena Rogalska i inni

Na wyjątkowo emocjonalny komentarz zdecydowała się Monika Richardson. Dziennikarka przyznała, że “kochała tego gościa”, dodając jednocześnie bardzo mocne słowa.

Jeśli ktoś nie umie żyć, to każdy dzień musi być męką. Wierzę, że śmierć jest dla niego ulgą – stwierdziła.

Marzena Rogalska przyznała zaś, że “serce jej pękło”, jednak Matthew Perry będzie z nią już na zawsze.

Jestem z tej drużyny, która mimo upływu lat z “Friendsami” się nie rozstaje – przyznała.

Swoje pożegnania zamieścili w mediach społecznościowych także między innymi Marcin Meller, Urszula Dębska, Robert Motyka, Natalia Klimas, Bovska, Agnieszka Litwin, Ewa Farna czy Ela Romanowska.