Swiatgwiazd.pl
Monika Richardson

Instagram / Monika Richardson

Monika Richardson pokazuje efekt od fryzjera. Przy okazji apeluje do fanów o ostrożność

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Monika Richardson mimo, że ostatnio dużo się dzieje w jej życiu, nie rezygnuje z regularnego kontaktu z fanami w social mediach. Niedawno podzieliła się dużą zmianą w swoim życiu, oraz przy okazji zwróciła się do swoich fanów z ważnym apelem.

  • Monika Richardson prowadzi popularny profil na Instagramie

  • Jej najnowsze zdjęcie wywołało dużo emocji i reakcji internautów

  • Dziennikarka podzieliła się zdjęciem nowej fryzury

Od niedawna była żona Zbigniewa Zamachowskiego utrzymuje kontakt ze swoimi wielbicielami za pomocą swojego profilu na Instagramie. Niedawno postanowiła zwrócić się do internautów z apelem, nawiązującym do ostatnich wydarzeń w Polsce.

Nowe zdjęcie Moniki Richardson

Monika Richardson ostatnimi czasy nie ma nudnego życia. Po jej głośnej decyzji o odejściu od Zbigniewa Zamachowskiego, media śledzą każdy jej krok. Dziennikarka już związała się z nowym mężczyzną, Konradem Wojterkowskim. Para chętnie pokazuje się w miejscach publicznych, byli także na wspólnych wakacjach.

Dziennikarka chętnie korzysta z Internetu, w którym dzieli się zdjęciami ze swoim nowym partnerem. Tam możemy zobaczyć między innymi fotografie z ich wspólnego wyjazdu, czy spędzonego niedawno wspólnie koncertu. Najnowsze zdjęcie budzi wiele emocji.

Okazuje się, że w jej życiu zaszła niedawno kolejna duża zmiana. Richardson zdecydowała się odświeżyć swój wizerunek i postanowiła podjąć się zabiegu pobielania włosów. Nowy kolor nadaje jej ciekawego looku, niektórzy zwracają uwagę, że w nowych włosach wygląda dużo młodziej.

Efektami zabiegu pobielania włosów podzieliła się w zdjęciu na Instagramie. Autorem zdjęcia ma być jej nowy partner, Konrad Wojterkowski. Dziennikarka pozuje w eleganckim pokoju, siedząc na krześle i patrząc przenikliwie przed siebie.

Doda

W sieci pojawiło się zdjęcie Dody z przystojnym Amerykaninem. Fani pytają, czy jest zakochana

CZYTAJ DALEJ

Monika Richardson apeluje do obserwujących

Dziennikarka zdecydowała się przy okazji zwrócić do internautów z poważnym apelem. Poza zapozowanym zdjęciem i podpisem odnoszącym się do nowej fryzury, zawarła pod koniec ważną wiadomość. Zaapelowała do swoich fanów o to, by byli ostrożni w związku z szalejącymi w całym kraju burzami.

- P. S. Uważajcie na burze, bo naprawdę bywa słabo ostatnio z poruszaniem się po mieście. Bądźcie ostrożni 🙏🙄 - zaapelowała troskliwa influencerka.

Fani nie kryją zachwytu nad nowym wizerunkiem Moniki Richardson. Internautki zachwycają się nad tym jak pięknie wygląda dziennikarka, zwracają uwagę na to, że dawno się tak dobrze nie prezentowała. Łączą to z jej nowym partnerem, o którym sama celebrytka twierdzi, że czyni ją najszczęśliwszą od dawna (więcej tutaj).Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram / Monika Richardson

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >