Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Richardson zażartowała z urodzin żony przyjaciela. "Trzeba będzie otruć"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.02.2022 01:00

Monika Richardson zażartowała z urodzin żony przyjaciela. "Trzeba będzie otruć"

Monika Richardson
Pawel Wodzynski/East News

Monika Richardson pozwoliła sobie na dość niesmaczny żart. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z imprezy urodzinowej u znajomych. To przy tej okazji zabłysnęła bardzo specyficznym poczuciem humoru.

Monika Richardson urodziła się 25 kwietnia 1972 roku. Do jej urodzin pozostało zatem jeszcze trochę czasu - tym razem świętowała z partnerem Konradem Wojterkowskim urodziny żony jej przyjaciela.

Monika Richardson żartuje z otrucia żony przyjaciela

Richardson bardzo aktywnie udziela się na Instagramie. Chętnie publikuje zdjęcia związane z pracą lub życiem prywatnym, jakie dzieli obecnie z nowym ukochanym, Konradem Wojterkowskim. Tym razem opublikowała post z okazji imprezy urodzinowej.

Żona przyjaciela Richardon obchodziła 30. urodziny. Monika i Konrad uczestniczyli w radosnych obchodach święta. Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie z partnerem i przyjacielem. Widać, że wszyscy świetnie się bawią, pozując ze śmiechem do fotografii.

Wątpliwości w mediach wzbudził jednak podpis, jaki Richardson dodała do fotografii. Dziennikarka sugeruje w nim, że żona przyjaciela jest "zdecydowanie zbyt ładna", i jeśli "nie zbrzydnie", trzeba ją będzie otruć. Co prawda wpis jest oczywistym żartem, jednak jego ton może budzić wiele zastrzeżeń.

Monika Richardson: "Jak nie zbrzydnie, trzeba będzie otruć"

Podpis pod zdjęciem na Instagramie, jaki zamieściła Richardson, brzmi:

- Tak się bawi Bródno! Ale ta lepsza cześć, you know. Urodziny są. Niedużo nas, bo towarzystwo wyselekcjonowane pandemicznie. Jedna zdecydowanie zbyt ładna żona przyjaciela kończy 30 lat. Poczekam jeszcze chwilę, ale jak nie zbrzydnie, trzeba będzie otruć - zażartowała dziennikarka.

Część internautów podchwyciła żart, dodając dowcipne komentarze:

- Zanim zbrzydnie, może uda się oślepnąć, to też jest wyjście; przepraszam, tak mi się napisało samo, my chyba równolatki jesteśmy.

- Tak naprawdę bardzo ją pani lubi, życzy jej jak najlepiej i chwali jej urodę w taki żartobliwy sposób - czytamy w komentarzach.

Część uwag, obecnie niewidocznych już pod postem, była jednak krytyczna. Internauci twierdzili, że żart jest "kiepski", a część z nich uznała, że na miejscu solenizantki by się obrazili.

A co Wy sądzicie o takich żartach? Wśród bliskiego grona znajomych dozwolone, czy jednak niezbyt odpowiednie?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Syn nagle potwierdził, stało się najgorsze. Legendarny muzyk przegrał walkę z chorobą

  2. Ogromna rozpacz uwielbianej gwiazdy, złodzieje nie mieli litości. Celebrytka błaga o pomoc

  3. Strzelanina po koncercie uwielbianej gwiazdy, nagle rozległ się porażający krzyk. Są ranni

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].