Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski Żródło: TRICOLORS/East News

Monika Zamachowska pojechała modlić się na Jasną Górę. Jej mąż ciężko przechodzi koronawirusa

13 Luty 2021 Dominika MikaDominika Mika

Monika Zamachowska pomaga mężowi w trudnych chwilach. Jak poinformowały media, Zbigniew Zamachowski ciężko znosi zakażenie koronawirusem. Na czas choroby aktor odizolował się od rodziny. W tym czasie jego żona wybrała się na wycieczkę na Jasną Górę. Zdradziła, że miało intencji do modlitw.

  • Monika Zamachowska znana była przede wszystkim z programów TVP. Stacja zakończyła współpracę z dziennikarką
  • Media poinformowały, że mąż Moniki - Zbigniew Zamachowski ma koronwirusa
  • Aktor bardzo źle znosi chorobę
  • Dziennikarka pojechała modlić się na Jasną Górę

Monika Zamachowska kiedyś kojarzona była przede wszystkim jako prowadząca programu "Europa da się lubić" oraz "Pytania na śniadanie". Prezenterka, która była jedną z najpopularniejszych twarzy TVP, w 2019 roku zakończyła przygodę z publiczną telewizją i dziś skupia swoją uwagę na zupełnie innych zajęciach.

Po odejściu z TVP Zamachowska nie ukrywała, że zwolnienie było dla niej niemałym zaskoczeniem i wyjątkowo przykrym doświadczeniem. -Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie - mówiła w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Choć jeszcze kilka lat temu jej nazwisko pojawiało się w mediach w kontekście skandalu, jaki wywołał jej związek z żonatym wtedy Zbigniewem Zamachowskim, dziś prezenterka wydaje się być we właściwym miejscu i cieszyć się związkiem z aktorem. Niestety ostatnimi czasy, spokój pary został zakłócony. Okazało się bowiem, że Zamachowski zmaga się z koronawirusem.

Monika Zamachowska pomaga mężowi w chorobie

Media w mig obiegła informacja o stanie zdrowia Zbigniewa Zamachowskiego. 59-latek dołączył do grona osób, które zaraziły się koronawirusem. Niestety portale informują, że aktor ciężko przechodzi COVID-19. Informację tę potwierdziła jego żona, Monika Zamachowska.

Diana rozbiła butelkę na głowie Karola przy wszystkich gościach. Wszystko zarejestrowały kameryDiana rozbiła butelkę na głowie Karola przy wszystkich gościach. Wszystko zarejestrowały kameryCzytaj dalej

- Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia - przyznała dziennikarka w rozmowie z Super Expressem.

Jak się okazuje, dziennikarka również zrobiła test na obecność koronawirusa, jednak jego wynik był negatywny. W związku z chorobą aktor postanowił odizolować się od rodziny i na czas choroby zamieszkać w kawalerce. Super Express informuje, że aktor ma 39 stopni gorączki i czuje się fatalnie.

Monika Zamachowska pojechała na Jasną Górę

Monika Zamachowska podobno codziennie dostarcza mu posiłki, a także ubrania na zmianę. Jednak to nie jedyny sposób, w jaki dziennikarka postanowiła wesprzeć męża. Zamachowska postanowiła bowiem pojechać na Jasną Górę, by tym szczególnym miejscu pomodlić się do Boga.

Zamachowska wybrała się tam wraz z grupą przyjaciół. Według relacji zamieszczonych na jej Instagramie, na miejscu spotkała się z księdzem generałem Stanisławem Rospondkiem i modliła się, zapewne właśnie o zdrowie męża.

- Intencji do modlitwy mi nie zabrakło, odsłonięcie obrazu jak zawsze zrobiło wrażenie, dekoracja mojego przyjaciela w Sali Rycerskiej przebiegła bardzo podniośle - podzieliła się wrażeniami ze swoimi obserwatorami.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Se.pl, Pudelek

Następny artykuł