Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Na premierę filmu przyszła bez makijażu. Martyna Kaczmarek zachwyciła w naturalnym wydaniu
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 20.01.2023 09:58

Na premierę filmu przyszła bez makijażu. Martyna Kaczmarek zachwyciła w naturalnym wydaniu

Martyna Kaczmarek
fot. KAPiF

Dla wielu gwiazd pojawienie się na medialnym wydarzeniu wiążę się z długimi przygotowaniami, wykonaniem makijażu i skorzystaniem z usług fryzjera. Martyna Kaczmarek zdecydowała się na zgoła inną prezencję i na premierze filmu pokazała się w naturalnej wersji.

Uczestniczka programu "Top Model" zjawiła się na premierze filmu "Niebezpieczni Dżentelmeni" bez makijażu. Dumnie zapozowała na ściance i przełamała popularne stereotypy. Udzieliła również wywiadu, w którym opowiedziała o braku make-upu w telewizji.

Martyna Kaczmarek na premierze filmu bez makijażu

W czwartkowy wieczór miała miejsce uroczysta premiera filmu "Niebezpieczni Dżentelmeni". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych gwiazd, które w odświętnych stylizacjach zaprezentowały się przed fotoreporterami.

Uwagę tłumu skupiła na sobie uczestniczka 11. edycji "Top Model", Martyna Kaczmarek, która skradła show. Przypomnijmy, że Martyna jest działaczką społeczną, szerzącą ruch związany z ciałopozytywnością. W programie modelingowym promowała naturalność, samoakceptację i działalność modelek plus size.

Swoim udziałem przełamała popularne stereotypy i zachwyciła widzów. Udział w "Top Model" przełożył się na wzrost popularności wschodzącej gwiazdy, która pojawiła się na premierze filmu "Niebezpieczni Dżentelmeni". Modelka skupiła na siebie uwagę, ponieważ na wydarzenie wybrała się bez makijażu.

Martyna Kaczmarek w wersji sauté

Między gwiazdami polskiego kina i serialu pojawiła się Martyna Kaczmarek, która zaprezentowała się w długiej, niebieskiej, kwiecistej kreacji. Uczestniczka programu modelingowego prawdopodobnie jako jedyna zaprezentowała się bez makijażu. W sieci mnożą się komplementy skierowane w stronę modelki, a internauci docenili jej przedsięwzięcie. Ponadto Martyna udzieliła wywiadu serwisowi "Jastrząb Post", w którym opowiedziała, co skłoniło ją do rezygnacji z makijażu. — Zainspirowało mnie, że w świecie Hollywood coraz więcej dziewczyn, kobiet pokazuje się w taki sposób. Ale też to, że miałam takie przemyślenie przez ten okres świąteczny i noworoczny, jak ja się czułam, gdy oglądałam zdjęcia dziewczyn, gwiazd, modelek na takich eventach i często ta moja samoocena leciała w dół. Chciałabym to, że jestem teraz w tym świecie wykorzystać po to, by spróbować troszeczkę pokazać, że można inaczej — powiedziała Martyna w rozmowie z "Jastrząb Post".

Modelka zdecydowała się również opowiedzieć historię, która miała miejsce tuż przed jej występem w "Dzień Dobry TVN". Wtedy również zechciała pokazać się w naturalnej wersji, jednak jak się okazuje, potrzebowała na to zgody.

Nawet po tym, jak poszłam do "Dzień Dobry TVN", gdy odpadłam z "Top Model", to dostałam bardzo dużo wiadomości o tym, że taki widok pomógł dziewczynom, a ja musiałam nawet załatwiać pozwolenie osoby produkującej program, aby przyjść bez makijażu, bo dla operatorów, dla osób, które przyzwyczajone są do realizacji programu, są przyzwyczajone do tego, że nikt się nigdy nie świeci, że jest matowo. Więc musiałam mieć zgodę, żeby pójść bez makijażu, ale udało się i wszyscy zaakceptowali i uszanowali to, że chce to zrobić — wyjawiła Martyna.

Na Instagramie działaczki pojawił się obszerny post, skupiający się na braku makijażu i jego wpływie na samoocenę kobiet. Okazuje się, że bez make-upu czują się mniej pewne siebie i mniej atrakcyjne.

Żyjemy w świecie, w którym wartość kobiety jest określana głównie przez pryzmat wyglądu. Tego, czy wpisuje się w określone przez kanon ramy. Czy wciśnie się w jego szufladkę. A ja chcę pokazać, że jesteśmy równie wartościowe i gotowe do wyjścia niezależnie od tego, czy mamy na sobie jedną warstwę makijażu, pięć czy… zero — napisała Martyna Kaczmarek.

Zobacz zdjęcia:

Martyna Kaczmarek
Martyna Kaczmarek, premiera filmu "Niebezpieczni dżentelmeni", fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Judyta Turan odeszła niemal dwa lata temu. Aktorka zmagała się z agresywnym nowotworem

  3. Syn Piotra Gąsowskiego nie wystąpi w "TTBZ". Zrezygnował tuż przed podpisaniem umowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: jastrzabpost.pl