Swiatgwiazd.pl
Natalia Kukulska

VOD TVP

Natalia Kukulska odpowiedziała na krytykę po koncercie TVP. Internauci komentują

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Natalia Kukulska wystąpiła na niedzielnym koncercie TVP, poświęconym twórczości Krzysztofa Krawczyka. Jej wykonanie piosenki “To, co dał nam świat” nie przypadł do gustu widzom. Wokalistka postanowiła odpowiedzieć na krytykę, jednak swoimi słowami tylko pogorszyła sytuację.

Po fali negatywnych komentarzy Natalia Kukulska odniosła się do krytyki. Słowa, jakimi nazwała swoją publiczność, zabolały jednak grono użytkowników Instagrama.

Natalia Kukulska odpowiada na krytykę

Po koncercie TVP w Opolu "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk" w sieci zawrzało. Jednym z tematów był występ Natalii Kukulskiej, który nie spodobał się wszystkim widzom.

Internauci swoje niezadowolenie pokazali w komentarzach zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku. Mieszane reakcje musiały dotknąć wokalistkę, bo ta wczoraj wieczorem umieściła w mediach społecznościowych post na ten temat.

Zamiast jednak uspokoić widzów i wytłumaczyć, dlaczego wybrała taką aranżację utworu, wywołała jeszcze większą burzę. Kukulska na początku podkreśliła, że artyści często są surowo oceniani przez fanów. Na przykładzie swojej fryzury pokazała, jak sprzeczne opinie pojawiają się w sieci:

Andrzej Duda

Dzieciństwo Andrzeja Dudy. „Psocił tyle, ile trzeba było”

CZYTAJ DALEJ

“Niedawno dzieliłam się z Wami bezpośredniością internautów w wyrażaniu skrajnych opinii dotyczących mojej fryzury. Nie chodziło w tej wypowiedzi o moją wątpliwość, za którą z rad pójść (nie wszyscy to zrozumieli), lecz żartobliwie ubolewałam nad swoją „dolą”, że każdy ma prawo wylać z siebie cokolwiek zechce na osobę publiczną i uzurpować sobie prawo do jej wyborów - artystycznych, życiowych a nawet wizualnych .(...) Moja konkluzja była taka, że gdybym miała iść za głosem “ludu” musiałabym podzielić łeb na pół.” - napisała na Instagramie.

To jednak nie na te słowa internauci zareagowali krytycznie. Potem padły słowa, które nie spodobały się fanom wokalistki:

“Dla niektórych z Was też bo dostaję oprócz kamieni niezwykle ciepłe słowa… Piszecie - „masakra” a obok „klasa”. Macie prawo. Czytając formę tej krytyki już wiem, że gdybym takiej publiczności zaczęła się podobać, to dopiero miałabym powody do zmartwień.”

Odpowiedź internautów

Na komentarze oburzonych internautów nie trzeba było długo czekać. Z pewnością zabolały ich słowa ich idolki, która w niestosowny wobec nich sposób podsumowała swoją publiczność:

"Gdybym zaczęła podobać się takiej publiczności, dopiero miałabym powody do zmartwień"? Naprawdę tak Pani pisze o swojej publiczności? Piosenka, którą Pani zaśpiewała była hołdem dla Pani Mamy, a ten koncert - dla Pana Krzysztofa. To nie jest najlepszy czas i miejsce na eksperymenty. Niestety.”

Każdy ma prawo do swojej opinii ale ważna jest również forma jej wyrażenia... a tutaj co poniektórzy „lekko” się zapomnieli

“"Takiej publiczności" trochę krzywdzące stwierdzenie. Wg mnie artysta powinien zaakceptować, że publiczności coś się nie spodobało i tyle. Ma do tego prawo, ponieważ każdy odbiera muzykę wg swojego gustu. Ten post jest zbędny.

Też uważacie, że słowa Natalii Kukulskiej mogły obrazić jej fanów?Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >