Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nerwowo w małżeństwie Idy Nowakowskiej. Do fanów dotarły niepokojące wieści
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.04.2024 12:18

Nerwowo w małżeństwie Idy Nowakowskiej. Do fanów dotarły niepokojące wieści

Nerwowo w małżeństwie Idy Nowakowskie
fot.: KAPiF

Wydawało się, że życie Idy Nowakowskiej ustabilizowało się wreszcie po odejściu z TVP. Teraz jednak okazuje się, że w małżeństwie prezenterki pojawił się pewien problem. Co takiego się dzieje?

Życie rodzinne Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska, która aktualnie ma 33 lata, poznała swojego przyszłego męża, Jacka Herndona, gdy oboje studiowali aktorstwo na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Para wzięła ślub w 2015 roku. Po sześciu latach małżeństwa doczekali się synka o imieniu Maksymilian Marek

Prezenterka często udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania z życia rodzinnego, pokazując, jak spędza czas ze swoimi najbliższymi. Co dzieje się w jej życiu po utracie pracy z TVP?

Ida Nowakowska w nocy z synkiem na klatce schodowej. Wszystko przez awarię. Musieli wezwać pomoc Ida Nowakowska długo nie mogła się pozbierać po zwolnieniu z "Pnś". Teraz ujawnia, co będzie robić dalej

Co Ida Nowakowska robi po zwolnieniu z TVP?

Po zakończeniu współpracy z programem "Pytanie na śniadanie" Ida Nowakowska prawie całkowicie zniknęła z życia publicznego. Niemniej jednak pozostaje w kontakcie z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio pojawiła się na jednej z imprez, gdzie udzieliła wywiadu portalowi shownews.pl. Reporterka starała się dowiedzieć, czym zajmuje się teraz Nowakowska po opuszczeniu programu śniadaniowego.

Czego ja nie robię... Taki motor wewnętrzny mam bardzo, bardzo aktywny. Rzeczywiście, teraz mam taki ekscytujący czas, realizuję projekty, które są w Stanach Zjednoczonych, zaraz znowu tam lecę. Teraz spędziłam tam ponad dwa tygodnie, w międzyczasie jeszcze byłam w Paryżu, gdzie też robię swój projekt, ale punktem zwrotnym jest wciąż Warszawa i realizacja tutaj ciekawych rzeczy, więc trzymajcie kciuki… - pochwaliła się Ida.   

Teraz pojawiły się wieści o jej relacji z mężem. Co się dzieje?

Ida Nowakowska przechodzi trudny czas z mężem

Według informacji przekazanych przez ShowNews istnieje możliwość, że wyjazd do Stanów może być powiązany z czymś znacznie głębszym. Wiadomo, że mąż Idy, Jack Herndon, zrezygnował z kariery aktorskiej w Stanach dla miłości do niej, aby ona mogła rozwijać się zawodowo w Polsce. Herndon ukończył szkołę aktorską w Nowym Jorku i miał na koncie kilka ról, głównie epizodycznych, w mało znanych filmach.

Herndon ze swoją urodą romantycznego amanta czy brytyjskiego dżentelmena miał szansę na zrobienie kariery w USA. Na początku grywał w krótkometrażowych produkcjach, za które dostawał około dwóch tysięcy dolarów. Z czasem jego kariera mogła się rozwinąć, ale by tak się stało, musiałby być na miejscu w USA, chodzić na castingi i walczyć o role, a on dla Idy wybrał życie w Polsce - zdradza osoba z otoczenia pary.   

Według informatora małżonkowie mieli poważną rozmowę na temat swojej przyszłości. Po stracie pracy w TVP kariera telewizyjna Idy znalazła się pod znakiem zapytania. Mąż prezenterki uznał to za sygnał, że może teraz powalczyć o swoją karierę, jednakże wiązałoby się to z przeprowadzką do USA. Idę ma nie do końca przekonywać ta perspektywa, gdyż przyzwyczaiła się do życia w Polsce. W ich domu ma panować napięcie.

Dla Herndona życie w Polsce jest dużym wyzwaniem, bo ciągle nie może się do końca odnaleźć w nadwiślańskiej rzeczywistości i często czuje się 'mężem swojej żony -  czytamy. 

Wygląda na to, że Idy i Jack będą musieli zdecydować się na jakiś kompromis.

Ida Nowakowska i Jack Herndon, fot. KAPiF
Ida Nowakowska i Jack Herndon, fot. KAPiF
Ida Nowakowska i Jack Herndon, fot. KAPiF
Ida Nowakowska i Jack Herndon, fot. KAPiF