Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ida Nowakowska długo nie mogła się pozbierać po zwolnieniu z "Pnś". Teraz ujawnia, co będzie robić dalej
Karolina Kurek
Karolina Kurek 26.02.2024 10:36

Ida Nowakowska długo nie mogła się pozbierać po zwolnieniu z "Pnś". Teraz ujawnia, co będzie robić dalej

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska o nowej pracy, fot. KAPiF

Ida Nowakowska w ostatnich miesiącach musiała zmierzyć się z nagłymi zmianami w swoim życiu zawodowym. Dziś jednak jest pełna nadziei na przyszłość. Była gwiazda “Pytania na śniadanie” właśnie ujawniła, jakie są jej dalsze plany. Możecie się zdziwić.

Nowakowska pożegnała się z "Pytaniem na śniadanie"

Ida Nowakowska była jedną z prowadzących “Pytanie na śniadanie”. Z formatem była związana od 2019 roku, jednak wraz ze zmianą władzy w ostatnich miesiącach nadeszły również rewolucje w Telewizji Polskiej.

Nowa szefowa programu podjęła decyzję o wymianie prowadzących, tym samym Ida Nowakowska pożegnała się z “Pnś”, a wraz z nią inni prezenterzy m.in. Tomasz Kammel, Kasia Cichopek, Izabella Krzan czy Maciej Kurzajewski.

Nowakowska nie kryła smutku takim obrotem spraw:

Kochałam te cudowne poranki spędzone wspólnie z gośćmi i widzami. Do dziś otrzymuje od nich tysiące listów, wiele osób spotkanych na ulicy pyta mnie, gdzie będzie mnie można zobaczyć, a to zobowiązuje. Obiecuję, że nie zawiodę - wyznała w rozmowie z “Super Expressem”.

Ida Nowakowska gotowa na drugie dziecko? "Tym razem córeczkę". Po zwolnieniu z TVP nie próżnuje Wielki powrót Kammela i Nowakowskiej do TVP! I to w duecie! Tylko u nas zdjęcia

Ida Nowakowska ponownie na ekranach odbiorników

Fani prezenterki mają powody do radości, gdyż ponownie mogą oglądać swoją ulubienicę na wizji. W sobotę 24 lutego premierę miał pierwszy odcinek 7. odsłony “The Voice Kids”, gdzie Ida pełni rolę prowadzącej, a partneruje jej Tomasz Kammel.

W formacie, niezmiennie, jako jurorzy pojawili się Cleo, Tomson i Baron. Zabrakło jednak Dawida Kwiatkowskiego, który jakiś czas temu ogłosił , iż odchodzi z “The Voice Kids”. Jego miejsca zajęła piosenkarka Natasza Urbańska.

Nowakowska ujawniła swoje plany

Ida Nowakowska wyznała niedawno, iż planuje wrócić do zagranicznej kariery. Przypomnijmy, że prezenterka studiowała aktorstwo w Los Angeles. W 2019 rok odniosła sukces, dołączając do jury programu “The World's Best”, gdzie występowała m.in u boku Drew Barrymore. Ida pochwaliła się udziałem w międzynarodowym projekcie, 

Obecnie pracuję nad międzynarodowym projektem, niedługo ponownie będę w USA, teraz jestem w Paryżu. Jest to dla mnie intensywny czas i nie mogę się doczekać, aby podzielić się efektami pracy. Nawet tutaj zatrzymują mnie na ulicy Polacy, którzy byli częścią naszej „pytaniowej” rodziny - powiedziała “Super Expressowi”.

Prezenterka kontynuowała, że chce się skupić na promowaniu ważnych dla niej wartości.

Te spotkania bardzo mnie inspirują i motywują do realizacji kolejnych projektów! Ważna jest dla mnie wiara, rodzina, historia Polski i jej walka o wolność i suwerenność i sojusz polsko-amerykański, wspieranie młodych talentów oraz literatury, sztuki, muzyki i tańca. To się nigdy nie zmieni. Dalej będę realizować projekty związane z tymi tematami - dodała.

Jesteście ciekawi, co to za projekt?

Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF