Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie tylko Cichopek i Hakiel. Media donoszą, że Liroy też rozstał się z żoną
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 08.04.2022 21:50

Nie tylko Cichopek i Hakiel. Media donoszą, że Liroy też rozstał się z żoną

Liroy i Joanna Krochmalska
TRICOLORS/East News

Media donoszą o kolejnym rozwodzie w polskim show-biznesie, tym razem chodzi o wieloletnie małżeństwo Liroya z Joanną Krochmalską. Para podobno nie mieszkała razem od dłuższego czasu. Czy poznamy oficjalne stanowisko rapera?

Niedawno żyliśmy informacją na temat rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Para była małżeństwem 17 lat. Oficjalne donosienia spadły na nas jak grom z jasnego nieba. To nie koniec sensacyjnych informacji dotyczących rozstań w polskim show-biznesie.

Liroy się rozwodzi?

W ostatnim czasie byliśmy świadkami wielu informacji na temat rozstań i rozwodów rodzimych gwiazd. Jak podaje Plotek, rozwodzi się kolejna para polskiego show-biznesu. Małżeństwo było w separacji.

- Relacja z Joasią rozluźniła się, gdy Piotrek był posłem. Rzadko bywał w domu, zakładał partię. Mnóstwo rzeczy poza domem go pochłaniało. To wolny duch, dlatego znakomicie odnalazł się w czasie rejsu przez Atlantyk. To pragnenie wolności i imprezowy styl życia połączył go z Antiem Królikowskim, z którym bardzo się w programie zaprzyjaźnili - twierdzi informator portalu Plotek.

Para rzekomo przechodziła kryzys od dłuższego czasu i teraz zdecydowali się na seperację. Liroy nie zabrał jeszcze oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Związek Liroya i Joanny Krochmalskiej

Znany raper i była modelka, Joanna Krochmalska, pobrali się w 2012 roku. Byli szczęśliwym małżeństwem z wieloletnim stażem, doczekali się trojga dzieci.

Para niemal zawsze pojawiała się razem na większych galach, jednak na przestrzeni kilku lat Krochmalska i Liroy mocno się od siebie oddalili. Powodem rozstania miało być mocne zaangażowanie się rapera w politykę i coraz rzadsze wizyty w domu, związane z nową ścieżką kariery.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nagłe, nieprawdopodobne wieści o Królikowskim, wszystko jest już jasne. To koniec jego kariery?

  2. Na jaw nagle wyszła zasmucająca prawda o Ewie Drzyzdze. Latami starała się wszystko ukryć, nie mieliśmy pojęcia

  3. W "Dzień dobry TVN" ujawniono przełomową wiadomość dla wszystkich Polek. Za chwilę tłumnie ruszą do sklepów

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: plotek.pl