Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Premiera najnowszego filmu z Antkiem Królikowskim przełożona. Produkcja komentuje
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.04.2022 15:52

Premiera najnowszego filmu z Antkiem Królikowskim przełożona. Produkcja komentuje

Antek Królikowski EA
fot. TRICOLORS/East News

Na początku marca w polskich kinach miała pojawić się komedia romantyczna "Szczęścia chodzą parami" z udziałem Antka Królikowskiego. Produkcja w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że premiera dzieła ukarze się dopiero jesienią.

Internet od kilku dni nie przestaje rozmawiać o kontrowersyjnym wydarzeniu zaproponowanym przez gwiazdora na pierwszej konferencji MMA. Do walki mieli stanąć zawodnicy do złudzenia przypominający przedstawicieli rosyjskiego i ukraińskiego kraju. Propozycja aktora doprowadziła internautów oraz inne gwiazdy show-biznesu do złości i stanowczego sprzeciwu.

Choć po fali gorzkiej krytyki Antek Królikowski wycofał się z proponowanego wydarzenia, a także udostępnił przepraszające wideo, konsekwencje jego nieprzemyślanego czynu mogą być bardzo poważne.

Produkcja odkłada premierę filmu z udziałem Antka Królikowskiego

Przed medialnym zamieszaniem na wielkie ekrany miał wejść film "Szczęścia chodzą parami" z Weroniką Książkiewicz, Michałem Żurawskim, Magdaleną Waligórską oraz Antkiem Królikowskim w obsadzie. 11 marca nie doszło do premiery produkcji, a fani kinematografii i media zaczęli się zastanawiać, jakie powodu mogły kryć się za tak nagłą decyzją.

Portal internetowy Pudelek postanowił skontaktować się z produkcją zapowiedzianego filmu, by dopytać o jej dalsze losy. Okazuje się, że premiera najnowszej komedii romantycznej została przesunięta na jesień.

Można przypuszczać, że ostatnie wybryki Antka Królikowskiego niezaprzeczalnie popsuły jego wizerunek, co przypuszczalnie "gryzie się" z wprowadzeniem filmu na duży ekran. Produkcja zapewniła jednak reportera, że decyzja nie została podjęta pod wpływem afery gwiazdora, a bardziej z powodów finansowych.

Czy kariera Antka Królikowskiego wisi na włosku?

Niewątpliwie ostatnie wydarzenia mocno nadszargały wizerunek kreowany latami przez aktora. Jako syn słynnej pary, Małgorzaty Ostrowskiej Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, niezwłocznie podążył zawodową ścieżką swoich rodziców. Po licznych projektach filmowych i telewizyjnych zyskał grono oddanych fanów oraz popularność.

Teraz, za sprawą ostatnich afer, kariera mężczyzny jest bardzo mocno zagrożona. Jako osoba publiczna, mająca wpływ na tysiące innych ludzi, podjął kilka błędnych decyzji, które niewątpliwie pozostawią ślad w jego karierze. I choć nadal może liczyć na wsparcie bliskich, internauci bardzo długo będą pamiętać postawę, jaką pokazał podczas najważniejszych wydarzeń w naszej historii.

Antek Królikowski zapowiedział tymczasowe wycofanie się z mediów społecznościowych, aby zająć się sprawami osobistymi. Być może dłuższa przerwa pomoże aktorowi zastanowić się nad podjętymi decyzjami oraz uporać się z ich konsekwencjami.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zobaczył zdjęcie Prokopa i nie wytrzymał, wspomniał o Ukrainie. Wybuchła afera

  2. Kolejna afera z udziałem Rodowicz, fani nie zostawili na niej suchej nitki. "Wstyd"

  3. W "Dzień dobry TVN" ujawniono przełomową wiadomość dla wszystkich Polek. Za chwilę tłumnie ruszą do sklepów

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pudelek