Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie tylko żona i syn. Oczkiem w głowie Rutkowskiego jest też Kaja Bajor
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.08.2022 22:33

Nie tylko żona i syn. Oczkiem w głowie Rutkowskiego jest też Kaja Bajor

Kaja Bajor
Fot. instagram.com/majaplich; instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski nie kryje się z miłością do żony Mai i ich wspólnego syna, Krzysztofa Juniora. Okazuje się, że jest jeszcze jedna, bardzo ważna w jego życiu osoba. Jest nią dziewiętnastoletnia Kaja Bajor, pasierbica detektywa. Z jej urodzeniem wiąże się bardzo dramatyczna opowieść.

Kaja jest córką Mai Rutkowski ze związku sprzed lat. Dziewczyna przyszła na świat, kiedy żona detektywa była jeszcze nastolatką, jednak nie wahała się ani chwili, czy chce zatrzymać córeczkę. Niedawno opublikowała w sieci bardzo wzruszający wpis.

Kim jest Kaja Bajor? Krzysztof Rutkowski uwielbia swoją pasierbicę

Maja jest czwartą żoną kontrowersyjnego detektywa. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że przeszli razem całkiem sporo poważnych perypetii. Wciąż jednak są razem, a ich miłość i związek kwitnie. Pobrali się w 2019 roku, siedem lat po urodzeniu ich syna Krzysztofa Jerzego.

Poza dziesięcioletnim Krzysiem detektyw ma pod swoją pieczą jeszcze dziewiętnastoletnią córkę Mai. W zeszłym roku dziewczyna obchodziła osiemnaste urodziny, a jej ojczym wyprawił jej z tej okazji prawdziwie królewską imprezę. Widać, że Kaja jest dla niego kimś bardzo ważnym.

Rutkowski z dumą pochwalił się rok temu swoją pasierbicą i opublikował zdjęcia z hucznie obchodzonej osiemnastki. Także jej mama Maja pisze w mediach społecznościowych o córce z wielką miłością i oddaniem. W tym roku zamieściła na Instagramie poruszający wpis.

Żona Rutkowskiego zaszła w ciążę w wieku 17 lat

15 lipca tego roku, z okazji 19. urodzin swojej córki, Maja Rutkowski opublikowała w mediach społecznościowych niezwykłe, szczere wyznanie miłości do córki. Opowiedziała też ich wspólną historię, która zaczęła się, kiedy żona detektywa miała zaledwie 17 lat.

Dowiadując się, iż jestem w ciąży nie mając 18 lat ani chwili nie zawahałam się z opcją, aby nie urodzić tego dziecka. Kochałam cię od pierwszej chwili, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, choć 17-niej dziewczynie nie było łatwo urodzić, wychowywać dziecko i chodzić do szkoły – zaznaczyła Maja.

Mając 18 lat musiałam walczyć o moją ciążę, leżąc jej większość czasu pod kroplówkami, aby moja córka urodziła się zdrowa. Walczyłam każdego dnia o nią! [...] Nikt nie powiedział, że będzie łatwo w życiu, ale jak chcesz to możesz przenosić góry i co do tego nigdy nie miałam wątpliwości, że będzie inaczej. Jestem dla Ciebie Kaja, aby pomagać ci przenosić te góry i morza – wyznała.

Zobacz zdjęcia:

Kaja Bajor
Maja Rutkowski, Kaja Bajor i Krzysztof Junior, fot. instagram.com/majaplich
Krzysztof Rutkowski
Krzysztof Rutkowski, fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Maja Rutkowski prawie zemdlała, gdy mówiła o wybrykach męża. "Może będzie miał pretensje, ale trzeba o tym mówić"

  2. Aktor "Barw szczęścia" zaczepia Antka Królikowskiego. Rozmowa przekroczyła granice dobrego smaku

  3. Andrzej Piaseczny wyśmiał rozwód Cichopek i Hakiela w programie na żywo. Publiczność skonsternowana

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].