Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niebywałe zdjęcie Macieja Dowbora. Internauci zaniemówili
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.12.2021 01:00

Niebywałe zdjęcie Macieja Dowbora. Internauci zaniemówili

Maciej Dowbor
Pawel Wodzynski/East News

Maciej Dowbor znany jest ze swojego poczucia humoru i dystansu do samego siebie. Prezenter od kilkunastu lat jest w związku z aktorką Joanną Koroniewską, z którą wychowuje swoje dwie córki. Ostatnio gwiazdor podzielił się zdjęciem zrobionym podczas zabawy z dziećmi.

Maciej Dowbor jest niezwykle aktywny w social mediach, gdzie porusza dużo istotnych społecznie tematów, ale też zamieszcza mnóstwo zabawnych zdjęć i wpisów. Nie inaczej było tym razem, kiedy prowadzący show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dodał na swojego Instagrama zdjęcie z zabawy z córeczkami.

Maciej Dowbor dodał niecodzienne zdjęcie na Instagrama

Maciej Dowbor razem ze swoją żoną Joanną Koroniewską są niezwykle aktywni w social mediach. Para nie boi się poruszać trudnych tematów, a także wrzucać zabawnych postów i fotografii na swoje profile w mediach społecznościowych. Prowadzący program Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znowu udowodnił, że ma niezwykły dystans do samego siebie. Dziennikarz pochwalił się zdjęciem wykonanym podczas zabawy ze swoimi córeczkami: 12-letnią Janinę i 3-letnią Helenę. Fani nie kryją zachwytu nad fotografią i jej opisem.

Maciej Dowbor w nietypowej kreacji na zdjęciu na Instagramie

Maciej Dowbor przebywa obecnie razem z żoną i córkami na wakacjach w Hiszpanii. Niedawno prezenter pochwalił się, jak spędza wolny czas ze swoimi pociechami. Okazało się, że dzieci dziennikarza uwielbiają typowe zabawy dla dziewczynek, a ich ulubioną są zdecydowanie przebieranki. Ich znany tata nie jest zachwycony i oficjalnie przyznaje, że wolałby zagrać w piłkę albo pobawić się w wojnę, ale na razie nie widzi takiej możliwości.

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie dziennikarza widzimy Maciej Dowbora przebranego za popularną postać z filmu "Kraina Lodu" - Elsę. Prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ma na sobie srebrną koronę i ogromne niebieskie kolczyki. Po jego minie widać, że nie jest zachwycony swoją nową charakteryzacją.

-Wystarczyła chwila nieuwagi i moja męskość została brutalnie zmasakrowana!! Ja naprawdę chciałbym w końcu z dziećmi poharatać w galę, pobawić się w wojnę, albo pogrzebać przy rowerze, a nie ciągle robić za manekin!! A tymczasem jestem fragmentem jakiejś wyjątkowo nieatrakcyjnej Elzy — podpisał fotografię zamieszczoną na swoim Instagramie Maciej Dowbor

Fani nie kryją zachwytu nad kreacją prezentera i zabawnym opisem dołączonym do zdjęcia. W komentarzach nie brakuje "słów otuchy" i informacji o tym, że gwiazdor Polsatu wcale nie ma najgorzej, bo niektóre dzieci wpadają na jeszcze gorsze pomysły.

"Mój tata ma takie samo zdjęcie w tym samym komplecie"

"Ta mina mówi wszystko"

"Męskość ma różne oblicza"

"Nie ma nic bardziej męskiego niż taki widok. Dla córek takie poświęcenie, dla ich radości i zabawy" - czytamy komentarze pod zdjęciem Macieja Dowbora

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazda TVP trafiła do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie 2. Prezenterka zaliczyła skandaliczną wpadkę. Przekazała tragiczną wiadomość o papieżu 3. Lewandowscy pokazali świąteczne zdjęcie z dziećmi. Fani wytknęli im błąd

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].