Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niespodziewane wieści od Kondrata i jego młodszej żony
Karolina Kurek
Karolina Kurek 25.06.2024 06:53

Niespodziewane wieści od Kondrata i jego młodszej żony

 Kondrat/Turnau
fot. East News

Marek Kondrat i Antonina Turnau podjęli decyzję o zaprowadzeniu zmian w rodzinnym życiu. Tego się nie spodziewacie. Szczegóły. 

Związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Marek Kondrat to znany i ceniony polski aktor. “Dzień Świra”, “Pułkownik Kwiatkowski”, czy “Psy” to tylko niektóre wspaniałe produkcje z jego udziałem. W przeszłości jego żoną była Ilona Ludgarda Gagajek. Para doczekała się dwóch synów. 

Mikołaj przyszedł na świat w 1974 roku, a Wojciech w 1980. Kondrat w 2009 roku rozstał się z żoną, a kilka lat później zaskoczył opinię publicznością informacją, że związał się z 40 lat młodsza od siebie Antoniną Turnau. W 2015 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, a trzy lata później powitała na świecie córkę, Helenę. 

Ślub Marka Kondrata i młodszej o 40 lat Antoniny Turnau Marek Kondrat na nowym nagraniu nie przypomina siebie. Fani nie wierzą w to, co widzą

Zmiany w życiu Kondrata i Turanau

Para jakiś czas temu wyznała, że w ich życiu nastąpiły zmiany. Do niedawna Marek Kondrat i Antonina Turanau byli zadowoleni z życia w Hiszpani, jednak odkąd na świecie pojawiła się ich córka, Helena, ten stan rzeczy uległ zmianie. Parze dało się we znaki wożenie dziecka do przedszkola, co zajmowało im ponad godzinę jazdy w jedną stronę. W związku z tym Marek Kondrat i jego ukochana podjęli decyzję, by powrócić do Polski i otworzyć na miejscu nowy biznes. Na Instagramie kobiety pojawiła się pilna informacja:

Warszawa, ale przedmieście jest krakowskie. A przy Krakowskim Przedmieściu Koncept Store, czyli nasz pierwszy warszawski adres, pod który bardzo serdecznie państwa zapraszamy - zaczęła.

Okazuje się, że Turanu postanowiła zajmować się projektowaniem kimon:

Pierwsze kilka modeli na wieszakach Koncept Store zawiśnie już od jutra. Będą je państwo mogli odwiedzać, przymierzać, dotykać, jesteśmy strasznie szczęśliwi.

Marek Kondrat jest dumny z żony

Aktor jest wzorowym przykładem męża i nieustannie wspiera swoją młodą żonę. Pragnie, by Turanau rozwijała się i robiła to co kocha. Jest szczęśliwy, że wybrała zajęcie, w którym dobrze się czuje i sprawia jej satysfakcję. 

Marek wspiera żonę w realizacji jej zawodowego marzenia. Przez ostatnie lata miał okazję obserwować, jak doskonale zarządza jego winiarską firmą. Jest przekonany, że i tym razem odniesie sukces - przekazano w “Życie na Gorąco”. 

Co o tym myślicie?

Marek Kondrat z żoną, fot. East News
Marek Kondrat z żoną, fot. East News
Marek Kondrat, fot. KAPiF
Marek Kondrat, fot. KAPiF