Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niespodziewanie Jacek Murański opublikował nagranie z udziałem syna. To wszystko wyjaśnia
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 01.03.2023 22:49

Niespodziewanie Jacek Murański opublikował nagranie z udziałem syna. To wszystko wyjaśnia

Jacek Murański
fot. Świat Gwiazd/facebook.com/Jacek-Murański/

Mateusz Murański zmarł 8 lutego 2023 roku w wieku zaledwie 29 lat. Od tamtego czasu w sieci pojawiło się mnóstwo niepotwierdzonych informacji, dotyczących przyczyny jego śmierci. Ojciec zmarłego, Jacek Murański, zamieścił w sieci film, który rzuca zupełnie nowe światło na sprawę. 

Na opublikowanym filmie widzimy nie tylko Mateusza, ale również Roberta Pasuta. Panowie wspólnie udali się do przychodni, aby poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. 

Jacek Murański opublikował nagranie z udziałem syna

Jacek Murański opublikował na swoim Facebooku krótki, aczkolwiek wymowny film z udziałem swojego syna. Widzimy na nim, jak Mateusz rozmawia z Robertem Pasutem na temat problemów z oddychaniem podczas snu. Oboje, a w szczególności Mateusz, skarżył się, że cierpi na bezdech senny. 

Kolejne kadry zostały nagrane w gabinecie, prawdopodobnie lekarskim, w którym pani tłumaczyła im działania aparatury tlenowej. Szczegółowo wyjaśniała, jak w odpowiedni sposób zamontować rurki, doprowadzające do nosa tlen. 

Następnie dowiadujemy się, że zarówno Mateusz, jak i Robert zdecydowali się na zakup aparatury i przekazali, że będą monitorować jakość swojego snu. Film został podpisany słowami:

Obejrzyj, aby zrozumieć. 

Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz ukochanej. Trudno oderwać wzrok

Jacek Murański dementuje pojawiające się w sieci informacje

To nie pierwszy raz, kiedy Jacek Murański przerywa milczenie, by uciąć spekulacje dotyczące śmierci jego syna. W ostatnim czasie udzielił wywiadu serwisowi Salon24, w którym wyznał, że przyczyną zgonu mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca, spowodowane nocnym bezdechem i duszeniem się. Informacje te pochodzą od patomorfologa, z którym rozmawiał ojciec zmarłego. 

Z kłamliwego przekazu powstały jakieś bzdury o samobójstwie, o jakiejś imprezie i przedawkowaniu, to wszystko nieprawda. […] Patomorfolog powiedział mi, że przyczyną zgonu Mateusza mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem, na który od wielu lat chorował — przekazał Jacek Murański podczas rozmowy z serwisem Salon24.pl

Bliscy Matuesza Murańskiego nadal mierzą się z żałobą

Od czasu śmierci sportowca minęło już parę tygodni, jednak w internecie nadal rozbrzmiewa burzliwa dyskusja na temat życia boksera. Z różnorodnymi komentarzami internautów muszą mierzyć się bliscy zmarłego 29-latka, którzy w spokoju chcieliby przeżyć żałobę.

Jacek Murański nie daje za wygraną w starciu z nieprzychylnymi wiadomościami. Niedawno w mediach społecznościowych opublikował kolejny materiał dotyczący przypadłości zmarłego syna oraz tragicznych skutków, jakie może ze sobą nieść.

Sportowiec ma nadzieję, że jego zaangażowanie w nagłośnieniu choroby pomoże w przyszłości zapobiec tragedii, którą sam przeżył na własnej skórze.

Przeczytaj, aby zrozumieć… — podpisał post.

Zobacz zdjęcia:

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: salon24.pl