Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nikt nie miał pojęcia o nieślubnym synu Jana Machulskiego. Prawdę ujawnił znany polityk
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.11.2023 16:16

Nikt nie miał pojęcia o nieślubnym synu Jana Machulskiego. Prawdę ujawnił znany polityk

Jan Machulski
Nieślubny syn Jana Machulskiego przemówił, fot.

Jan Machulski zmarł dokładnie 15 lat temu. W rocznicę śmierci aktora głos zabrał jego nieślubny syn. Jak wspomina ojca? Mężczyzna nie poszedł w ślady Jana, znamy go ze świata polityki.

Jan Machulski: żona, dzieci, nieślubny syn

Jan Machulski zmarł na zawał serca 20 listopada 2008. Miał wtedy 80 lat. Wybitny aktor został pochowany w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Przez całe życie, od czasu ślubu w 1954 roku, związany był z Haliną Brzezińską. W 1955 na świat przyszedł ich syn Juliusz, dziś też znany jako kultowy filmowiec.

Dopiero rok temu okazało się, że Machulski miał jeszcze jednego syna, owoc długotrwałego romansu. Chłopiec urodził się w 2003 roku. Być może świat nie wiedziałby o jego pochodzeniu, gdyby nie… Janusz Korwin-Mikke, który ujawnił, kim jest nowy rzecznik prasowy jego partii. Poniżej wszystkie zadziwiające szczegóły.

Czy młody mężczyzna jest podobny do znanego ojca? Jego nowe zdjęcia znajdziecie na końcu tego artykułu.

Jan Machulski
Jan Machulski z żoną Haliną Brzezińską, fot. KAPiF
TYLKO U NAS: Andrzej Sołtysik ma nową pracę. Dołączy do wydawnictwa Iberion i Świata Gwiazd Mieczysław Hryniewicz ma dwie nieślubne córki? Latami nikt nie miał o tym pojęcia. Skomentował sprawę

Kim jest nieślubny syn Jana Machulskiego?

Nieślubny syn Jana Machulskiego otrzymał imię Wojciech, nazwisko nosi po ojcu. Wojciech Machulski nie związał swojego życia z aktorstwem. Jest od tego jak najdalszy. Już w wieku 19 lat poszedł w politykę i został rzecznikiem prasowym partii Nowa Nadzieja i wicerzecznikiem Konfederacji. Jego ojciec nie opowiadał o nim w wywiadach na prośbę matki młodzieńca, która jest aktorką, ale nie chce się ujawniać.

Wojciech przyznał, że jego matka bała się krytyki. 20-latek ostatnie dni spędzał na urlopie w Omanie. Wrócił z niego jednak, by w rocznicę śmierci ojca, czyli 20 listopada, być w Warszawie. 

Nie jestem w Omanie, wróciłem z niego w środę. Dziś rano byłem na mszy św. w jego intencji. Wizyta na cmentarzu dopiero przede mną. 20 listopada to w każdym roku jest dla mnie ważny dzień – wyznał Wojciech w rozmowie z portalem Plotek.

Co jeszcze młody polityk wyznał o ojcu? Jego słowa mogą bardzo zaskoczyć.

Wojciech Machulski wspomina ojca Jana

Wojciech opowiedział o tym, jak wspomina swojego ojca, w rozmowie z serwisem „Fakt”. Okazuje się, że Jan aktywnie uczestniczył w jego życiu. Młody Machulski ma bardzo dobre wspomnienia.

To był radosny człowiek, bardzo lubił spędzać czas ze mną, moją mamą i moją babcią. […] W tamtych latach był w moim życiu na co dzień, byliśmy wspólnie w wielu krajach (Bułgaria, Grecja, Austria, Niemcy, Tunezja, Hiszpania (Wyspy Kanaryjskie), to podróże z 2008 roku, gdy miałem pięć lat), w kinie na różnych bajkach, a kiedyś pokazał mi film "Krzyżacy" z 1960 roku, czym rozbudził moją pasję do historii, która później ciągnęła się przez całą moją edukację – opowiadał syn gwiazdora.

Wojciech Machulski dodał też, że Jan czytał z nim scenariusze produkcji, w których miał zagrać i zabierał na próby. Nie ukrywał relacji z chłopcem: osobiście zapisał go do zerówki, odbierał go ze szkoły.

Wojciech Machulski, syn Jana Machulskiego
Wojciech Machulski, syn Jana Machulskiego, fot. Michal Zebrowski/East News
Wojciech Machulski, syn Jana Machulskiego
Wojciech Machulski, syn Jana Machulskiego, fot. Pawel Wodzynski/East News
Jan Machulski
Jan Machulski, fot. KAPiF
żona Jana Machulskiego
Żona Jana Machulskiego, Halina, przy jego pomniku, fot. KAPiF
Juliusz Machulski, syn Jana Machulskiego
Juliusz Machulski, syn Jana i Haliny Machulskich, fot. KAPiF
Jan Machulski
Jan Machulski, fot. KAPiF

Źródło: Fakt, Plotek