Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Daniel Olbrychski ma nieślubnego syna. Tak wygląda najmłodsze dziecko aktora
Anna Lipska
Anna Lipska 15.11.2023 15:45

Daniel Olbrychski ma nieślubnego syna. Tak wygląda najmłodsze dziecko aktora

Kim jest nieślubny syn Daniela Olbrychskiego?
Syn Daniela Olbrychskiego, fot KAPIF/Instagram

Daniel Olbrychski ma troje dzieci, ale o najmłodszym potomku mało kto wie. Nieślubny syn aktora prawie nie zna ojca. Co o nim wiadomo?

Daniel Olbrychski: dzieci

Daniel Olbrychski obecnie jest szczęśliwym mężem Krystyny Demskiej-Olbrychskiej. Jednak zanim poznał obecną żonę, miał bardzo burzliwe życie osobiste. 

Głośno było m.in. o jego związku z Marylą Rodowicz, a wielu pamięta ten romans do dziś. Aktor doczekał się trojga dzieci - Rafała z pierwszą żoną Moniką Dzienisiewicz. Córki Weroniki z drugą żoną Zuzanną Łapicką oraz najmłodszego syna, Viktora. Jest on owocem romansu Olbrychskiego z niemiecką aktorką Barbarą Sukową. 

Jak wygląda najmłodsze dziecko aktora i czym się zajmuje?

Daniel Olbrychski przez lata ukrywał, jak potraktowała go Angelina Jolie. "Odp***dol się" Daniel Olbrychski i Michał Żebrowski bez koszulek, w tle Kuba Wojewódzki. Tej rocznicy nie można przegapić

Daniel Olbrychski ma nieślubnego syna

Daniel Olbrychski miał romans z niemiecka aktorką Barbarą Suwakową na planie produkcji "Róża Luksemburg". W 1988 roku urodził się owoc tego porywu namiętności, ich syn Viktor. 

Suwakowa wyjechała jednak do USA. Za oceanem grała w filmach i wyszła za mąż za Roberta Longo. Daniel Olbrychski przez długi czas nie miał kontaktu z synem. 

W 2008 roku Viktor Longo przyjechał do Polski i spotkał się z ojcem. Zostali wówczas sfotografowani na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Wzruszające, że poznaliśmy się po tylu latach, bo wcześniej mieliśmy utrudniony kontakt. Cieszę się, że to zdarzyło się właśnie w Kazimierzu, podczas filmowego festiwalu. To okazja, żeby Viktor zobaczył filmy z moim udziałem i posmakował naszej kultury oraz niepowtarzalnego klimatu miasta - mówił wówczas Daniel Olbrychski w rozmowie z "Faktem".

"Życie na gorąco" donosiło w kwietniu tego roku, że miało dojść do kolejnego spotkania Olbrychskiego z synem. 

Przyjeżdża do mnie za miesiąc. Chcę mi przedstawić narzeczoną. On jest pół Niemcem pół Polakiem, ale świetnie wie, kto jest jego ojcem - cytował aktora magazyn.

Poniżej znajdziecie zdjęcia najmłodszego Olbrychskiego.

Czym zajmuje się Viktor Longo?

Viktor Longo ma już 35 lat. Po rodzicach odziedziczył artystyczną duszę. Zajmował się modelingiem, a obecnie skupia się przede wszystkim na muzyce. 

Na YouTubie można znaleźć jego piosenki. 

Mieszanka chłodnego, ulicznego popu z domieszką mrocznego i ziemskiego folk rocka - tak opisuje swoją muzykę syn Olbrychskiego. 

Viktor Longo jest także bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Poniżej jeden z utworów artysty.

Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram
Viktor Longo, fot. Instagram