Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Daniel Olbrychski i Michał Żebrowski bez koszulek, w tle Kuba Wojewódzki. Tej rocznicy nie można przegapić
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.05.2023 19:38

Daniel Olbrychski i Michał Żebrowski bez koszulek, w tle Kuba Wojewódzki. Tej rocznicy nie można przegapić

Daniel Olbrychski, Michał Żebrowski
KAPiF

Daniel Olbrychski i Michał Żebrowski zapozowali wraz z Kubą Wojewódzkim. W przeciwieństwie do showmana, aktorzy zdecydowali się jednak na zdjęcie koszulek objawiając fanom swoje klatki piersiowe.

Fotografia została wykonana w określonym celu. Wszyscy trzej gwiazdorzy chcieli przyciągnąć wzrok i zwrócić uwagę na treść posta napisanego przez Kubę Wojewódzkiego.

Daniel Olbrychski i Michał Żebrowski bez koszulek

Daniel Olbrychski i Michał Żebrowski, choć niewątpliwie mają na swoim koncie dziesiątki niezapomnianych ról, w pamięci masowej utrwalili się zwłaszcza pod postaciami Andrzeja Kmicica i Jana Skrzetuskiego z hoffmanowskich adaptacji prozy Henryka Sienkiewicza.

Nic dziwnego, że to właśnie kojarzących się z patriotyzmem aktorów Kuba Wojewódzki poprosił o pewną przysługę. Na profilu w mediach społecznościowych showmana opublikowano fotografię, na której zobaczyć możemy go pozującego wraz z półnagimi artystami.

Justyna Kowalczyk żegna ukochanego kolejnym wpisem. "Był moim wszystkim"

Kuba Wojewódzki zaprasza na marsz

Widok niewątpliwie przykuwa wzrok, ale zdjęcie Daniela Olbrychskiego i Michała Żebrowskiego nie zostało wykonane bez powodu. Ma ono za zadanie promować treść dołączonego do niego posta.

- Pokażmy im naszą siłę bejba… Marsz 4 czerwca. W samo południe. Zapraszamy! Kmicic. Skrzetuski. Wojewódzki. Podstawą wolności jest odwaga - czytamy w publikacji Kuby Wojewódzkiego.

Marsz w Dniu Demokracji

4 czerwca w Warszawie środowisko polityczne związane z Donaldem Tuskiem organizuje marsz mający być wyrazem niezgody na działania podejmowane przez obecnie pełniących władzę oraz efekty ich aktywności.

Data nie jest przypadkowa. Wspomnianego dnia świętuje się w Polsce Dzień Demokracji, który jest upamiętnieniem pierwszych po II Wojnie Światowej częściowo wolnych wyborów parlamentarnych, które miały miejsce w 1989 r.

Zobacz zdjęcia:

Daniel Olbrychski.png
fot. KAPiF
Michał Żebrowski.png
fot. KAPiF