Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Daniel Olbrychski

Daniel Olbrychski

Daniel Olbrychski to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów teatralnych i filmowych. Wcielił się w kultowe postacie w polskiej kinematografii.

Kim jest nieślubny syn Daniela Olbrychskiego?
15.11.2023 15:45 Daniel Olbrychski ma nieślubnego syna. Tak wygląda najmłodsze dziecko aktora

Daniel Olbrychski ma troje dzieci, ale o najmłodszym potomku mało kto wie. Nieślubny syn aktora prawie nie zna ojca. Co o nim wiadomo?

Angelina Jolie / Daniel Olbrychski
06.11.2023 22:13 Daniel Olbrychski przez lata ukrywał, jak potraktowała go Angelina Jolie. "Odp***dol się"

Daniel Olbrychski grał w kilku zagranicznych filmach. Jednym z nim była produkcja „Salt”, gdzie wystąpił u boku Angeliny Jolie. Niestety polski aktor nie zabłysnął przed amerykańską gwiazdą, która natychmiast sprowadziła go na ziemię.

Daniel Olbrychski
24.07.2023 16:16 Daniel Olbrychski stracił wnuka. Żona aktora po latach odniosła się do tragedii, padły poruszające słowa

Śmierć wnuka Daniela Olbrychskiego oraz okoliczności, które do niej doprowadziły, do dziś budzą skrajne emocje. Dopiero po latach na temat odejścia Kuby wypowiedziała się żona aktora, Krystyna Demska. Ujawniła, jakie skutki dla rodziny miało to traumatyczne wydarzenie.

Daniel Olbrychski, Michał Żebrowski
19.05.2023 19:38 Daniel Olbrychski i Michał Żebrowski bez koszulek, w tle Kuba Wojewódzki. Tej rocznicy nie można przegapić

Daniel Olbrychski i Michał Żebrowski zapozowali wraz z Kubą Wojewódzkim. W przeciwieństwie do showmana, aktorzy zdecydowali się jednak na zdjęcie koszulek objawiając fanom swoje klatki piersiowe.Fotografia została wykonana w określonym celu. Wszyscy trzej gwiazdorzy chcieli przyciągnąć wzrok i zwrócić uwagę na treść posta napisanego przez Kubę Wojewódzkiego.

Daniel Olbrychski
28.02.2023 13:19 Dzień urodzin Daniela Olbrychskiego zamienił się w smutną rocznicę. 3 lata temu stracił przyjaciela

Daniel Olbrychski 27 lutego obchodził swoje urodziny. Niestety 3 lata temu ten dzień zamienił się w smutną rocznicę i już nigdy nie będzie taki sam. Tego dnia aktor wraz z żoną pożegnali swojego wieloletniego przyjaciela.Wszystko zmieniło się w 2020 roku, kiedy poinformowano o śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor przez lata przyjaźnił się z Danielem Olbrychskim oraz jego żoną. 

Daniel Olbrychski
25.02.2023 20:47 O romansach Daniela Olbrychskiego krążyły legendy. Relacja ze znaną aktorką doprowadziła do rozwodu

Daniel Olbrychski jest od dwudziestu lat szczęśliwy u boku jednej kobiety: teatrolożki Krystyny Demskiej, która od 1993 roku jest jego menadżerką. Jednak w przeszłości gwiazdor miał bardzo burzliwe i bogate życie uczuciowe. Jego romanse przyniosły mu wiele trosk, jeden głośny rozwód i kolejne dzieci.Najgłośniejszy i najpoważniejszy romans polskiego amanta wydarzył się akurat wtedy, kiedy święcił największe triumfy popularności. O jego miłostkach mówiło się wtedy wiele. Jednak to nie Maryla Rodowicz, a niemiecka aktorka Barbara Sukowa jest uznawana za jego najsłynniejszą kochankę.

Olbrychski
24.03.2022 09:47 Daniel Olbrychski świętuje 60-lecie działalności artystycznej

Daniel Olbrychski to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych aktorów w historii polskiego kina oraz teatru. Jego rolami zachwycało się już kilka pokoleń fanów. Wydaje się wręcz, że aktor jest na scenie od zawsze. To nie do końca prawda, choć jego kariera trwa naprawdę długo. Właśnie świętował jej 60-lecie.Na przestrzeni całej swojej działalności artystycznej Daniel Olbrychski zagrał w ogromnej ilości filmów, również zagranicznych. Mimo to, czasem wciąż czuje się jak początkujący aktor, a kariery absolutnie nie zamierza kończyć.

Olbrychski
24.03.2022 09:37 "Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Przyjęło się mówić, że dzieci oraz rodzina gwiazd mają w życiu łatwiej, bo dzięki popularności jednego ze swoich krewnych są w stanie wiele załatwić w życiu. Nie wszyscy jednak chcą z tych dodatkowych możliwości korzystać i wolą sami zapracować na swoją sławę - mogliśmy się o tym przekonać za sprawą ostatniego Mam Talent!.Dobrym przykładem takiej osoby jest Antoni Olbrychski, wnuk Daniela, wybitnego polskiego aktora, który zdecydował się iść swoją drogą. Dlatego postanowił pokazać swoje umiejętności w Mam Talent!.

Daniel Olbrychski
24.03.2022 09:35 Kuba Olbrychski zmarł tragicznie. Zostawił ponury list, Daniel Olbrychski opowiedział o chorobie wnuka

Daniel Olbrychski wspomniał tragiczne wydarzenia ze swojego życia. Rok temu stracił ukochanego wnuka, dziś wspiera budowę specjalistycznego ośrodka dla ludzi z problemami. Rok temu media obiegła dramatyczna wieść - Daniel Olbrychski musiał zmierzyć się ze śmiercią drogiego wnuka, Kuby. Mężczyzna w wieku 28 lat zmarł w niejasnych okolicznościach. Artysta opowiedział o tym w jaki sposób zamierza wspomagać osoby w podobnym kryzysie.

Daniel Olbrychski - jego syn został skazany
24.03.2022 09:22 Syn Daniela Olbrychskiego usłyszał wyrok. Został skazany za napaść na montera

Starszy syn Daniela Olbrychskiego odpowiedział za napaść z 2017 roku18 grudnia 2020 roku Rafał O. usłyszał wyrokSąd orzekł o ograniczeniu wolności i wyznaczył kwotę zadośćuczynienia dla poszkodowanegoDo zdarzenia z udziałem starszego syna Daniela Olbrychskiego doszło w marcu 2017 roku na warszawskim Wilanowie. Postępowanie przeciwko mężczyźnie miało rozpocząć się w połowie września 2018 roku. Wyrok w sprawie Rafała O. zapadł dopiero pod koniec ubiegłego roku.

Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz - co ich łączy?
24.03.2022 09:19 Daniel Olbrychski i Adam Fidusiewicz zagrają w amerykańskim serialu

Amerykańcy producenci docenili talent Daniela Olbrychskiego i Adama FidusiewiczaJak ustalił Super Express, polscy aktorzy wystąpią w serialu „Jack Ryan”Format zostanie oparty na książkach Toma Clancy’egoIle zarobią?Polska publiczność doskonale zna Daniela Olbrychskiego i Adama Fidusiewicza. W najbliższym czasie aktorzy dają się poznać także zagranicznym widzom. Redakcja Super Expressu dotarła do informacji potwierdzających, że talent Polaków został doceniony za oceanem.

Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka pojawi się  Daniel Olbrychski
24.03.2022 09:18 Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka pojawi się Daniel Olbrychski

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 10 kwietnia o godz. 12:00 w Bazylice Archikatedralnej Św.Stanisława Kostki w ŁodziO godz.15:00 trumna artysty zostanie przewieziona na cmentarz w GrotnikachNa pogrzebie zjawi się Daniel OlbrychskiW swojej karierze zawodowej Krzysztof Krawczyk zyskał wielu przyjaciół, którzy pozostawali mu wierni do ostatnich chwil. Jednym z nich był Daniel Olbrychski, który ma pojawić się na pogrzebie piosenkarza.