Swiatgwiazd.pl
Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka pojawi się  Daniel Olbrychski

TRICOLORS/East News

Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka pojawi się Daniel Olbrychski

9 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 10 kwietnia o godz. 12:00 w Bazylice Archikatedralnej Św. Stanisława Kostki w Łodzi. Na uroczystościach pogrzebowych zjawi się mnóstwo znanych osób z polskiej sceny muzycznej, ale nie tylko. Jak info

  • Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 10 kwietnia o godz. 12:00 w Bazylice Archikatedralnej Św.Stanisława Kostki w Łodzi

  • O godz.15:00 trumna artysty zostanie przewieziona na cmentarz w Grotnikach

  • Na pogrzebie zjawi się Daniel Olbrychski

W swojej karierze zawodowej Krzysztof Krawczyk zyskał wielu przyjaciół, którzy pozostawali mu wierni do ostatnich chwil. Jednym z nich był Daniel Olbrychski, który ma pojawić się na pogrzebie piosenkarza.

Daniel Olbrychski pojawi się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Od momentu śmierci Krzysztofa Krawczyka fani oczekiwali jednej, najważniejszej informacji - kiedy odbędzie się pogrzeb ich idola. Cierpliwość została wynagrodzona dzień później za sprawą wiadomości od menadżera zmarłego artysty, Andrzeja Kosmali.

Poinformował on, że uroczystości pogrzebowe Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 10 kwietnia o godz. 12:00 w Bazylice Archikatedralnej Św.Stanisława Kostki w Łodzi, a następnie o godz.15:00 trumna piosenkarza zostanie przewieziona na cmentarz znajdujący się w pobliskich Grotnikach.

Zadecydowano również, że cała ceremonia zostanie odprawiona w charakterze państwowym, na co zdecydowała się rodzina zmarłego artysty. Całość zostanie opublikowana w Telewizji Polskiej.

Jak podaje "Pomponik" artysta życzył sobie, żeby do jego trumny wsadzony był mikrofon, co zostanie spełnione. Według doniesień portalu nie jest to jedyne zaskoczenie w kwestii pogrzebu popularnego piosenkarza.

Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka ma pojawić się także legendarny polski aktor, Daniel Olbrychski, który przez wiele lat był przyjacielem wokalisty. Miał zostać specjalnie zaproszony przez rodzinę piosenkarza, a także poproszony o przeczytanie fragmentów Pisma Świętego.

Olbrychski i Krawczyk mają za sobą wspólny epizod muzyczny. W 2009 roku artyści nagrali piosenkę pt. "Z kobietami to różnie bywało", do którego pojawił się także teledysk z udziałem młodych i pięknych kobiet.

Politycy żegnają Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk należał do grona artystów, których muzyka łączyła pokolenia. Niestety nie wszyscy o tym wiedzieli, co udowodnił prezydent Andrzej Duda. Podczas pożegnania artysty na Twitterze wspomniał, że "młodzi ludzie lekceważą taką muzykę lub nawet jej nie znają". Spotkało się to z bardzo negatywnym odbiorem i falą hejtu w stronę prezydenta.

O śmierci Krawczyka wspomniał w kilku słowach także premier Mateusz Morawiecki, który uznał, że w Polsce jest niewielu artystów, którzy łączą pokolenia i są uwielbiani przez wszystkich rodaków.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >