Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowa fryzura i ultra krótka mini. Tak Roksana Węgiel błyszczała na ściance
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 16.06.2024 10:42

Nowa fryzura i ultra krótka mini. Tak Roksana Węgiel błyszczała na ściance

Roksana Węgiel
fot. KAPiF

Roksana Węgiel pojawiła się na gali Hashtagi Roku. Zaprezentowała się tam w odmienionej odsłonie. Pokazała się w nowej fryzurze i bardzo krótkiej mini. 

Roxie Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zdecydowali się na ślub cywilny. Wiadomość o ich małżeństwie pojawiła się pierwszy raz w kwietniu, kiedy Roxie zmieniła swoje dane osobowe w dokumentach związanych z jej firmą. Jej nazwisko zostało zaktualizowane na "Węgiel-Mglej" 29 marca, sugerując, że ceremonia mogła się odbyć pod koniec marca 2024 roku.  

Od niedawna Roxie nosi zarówno pierścionek zaręczynowy, jak i obrączkę. Para spędziła 6 godzin na wybór biżuterii ślubnej, co zrobiło duże wrażenie na nich i mediach. Ceremonia cywilna odbyła się w Wołominie pod Warszawą, a mimo to para strzeże swojej prywatności z ogromną starannością.

Czy para zdecyduje się n ślub kościelny?

Roxie pokazała zmiany na twarzy. Jak lalka Roksana Węgiel wyprawiała cuda na sopockiej scenie

Kiedy Roksana i Kevin wezmą ślub kościelny?

Roksana i Kevin pragnęli szybko wziąć ślub kościelny z powodu poważnych problemów zdrowotnych babci Kevina. Było im bardzo ważne, aby seniorka mogła być obecna na ceremonii. Izabela Janachowska miała pomóc im znaleźć odpowiedni termin i angażowała się w organizację ślubu kościelnego.

Iza pomaga w organizacji wesela i ślubu kościelnego, ale pomagała też w szybkim ogarnięciu ślubu cywilnego, który odbył się na początku roku. Wykorzystała swoje znajomości jako ekspertka ślubna i pomogła w przyspieszeniu terminu ceremonii w urzędzie pod Warszawą. Wszystko po to, żeby umierająca babcia Kevina, Barbara, mogła jeszcze przeżyć takie wzruszenie – mówi źródło Super Expressu.

Podobno Roksana Węgiel i Kevin Mglej planują pobrać się w okolicach Jasła, z dala od Warszawy, aby uniknąć ciekawskich dziennikarzy.

Ten dzień chcemy świętować w swoim towarzystwie, nie chcemy żadnych mediów z zewnątrz. Także po prostu zostawiamy to dla siebie i nie będę mówić, co jest w planach, jak chcę, żeby to wyglądało, bo to już są naprawdę takie bardzo prywatne informacje, które zostawiam na ten dzień – mówiła w rozmowie ze Światem Gwiazd sama Roxie.
 

Teraz Roksana pojawiła się na gali. Zachwyciła wszystkich nową fryzurą, ale również odważną stylizacją. 

Roksana Węgiel na Gali Hashtagi Roku 2024, fot. KAPiF

Roksana Węgiel była jedną z najjaśniejszych gwiazd na Gali #Hashtagi Roku 2024. 19-letnia artystka wybrała na tę okazję czarną sukienkę, która była niezwykle krótka i pokryta całkowicie cekinami. Do tego dobrała czarne szpilki oraz srebrną biżuterię. Jej cały strój był minimalistyczny, ale jednocześnie bardzo elegancki.

Warto zwrócić uwagę również na fryzurę Roxie. Wokalistka zdecydowała się przedłużyć i przyciemnić włosy. Młoda gwiazda postawiła na przedłużane włosy. Fryzura uwydatnia jej uszy, które wyróżniają się wśród ciemnych kosmyków. 

Roksana Węgiel na Gali Hashtagi Roku 2024, fot. KAPiF
Roksana Węgiel na Gali Hashtagi Roku 2024, fot. KAPiF
Roksana Węgiel na Gali Hashtagi Roku 2024, fot. KAPiF
Roksana Węgiel na Gali Hashtagi Roku 2024, fot. KAPiF
Roksana Węgiel na Gali Hashtagi Roku 2024, fot. KAPiF
Roksana Węgiel na Gali Hashtagi Roku 2024, fot. KAPiF