Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowakowska i Tomaszewska komentują związek Cichopek i Kurzajewskiego. Jedna zaskoczona, druga rozczarowana
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 12.10.2022 10:34

Nowakowska i Tomaszewska komentują związek Cichopek i Kurzajewskiego. Jedna zaskoczona, druga rozczarowana

Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska EA
fot. Świat Gwiazd, TRICOLORS/East News, instagram.com/katarzynacichopek

Na dniach Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili swój związek. Informacja ta spotkała się z masą komentarzy. Głos w sprawie zabrały również koleżanki z branży pary - Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska. Kibicują im?

Ogłoszenie przez Kasię i Macieja swojej relacji sprawiło, że nieprzerwanie jest o nich głośno. Uwagę swoimi słowami zwróciła nie tylko Paulina Smaszcz, ale jak się okazuje, również Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska.

Ida Nowakowska o związku Kasi i Maćka

W dniu 40. urodzin Kasi Cichopek wyszło na jaw, że aktorka spotyka się z Maciejem Kurzajewskim. Tym samym potwierdzili pojawiające się od wielu miesięcy w mediach spekulacje. W sieci zawrzało, a internauci masowo zasypali media społecznościowe prezenterów mnóstwem komentarzy.

Dzień później Kasia i Maciej wystąpili w telewizji, by publicznie opowiedzieć o swojej miłości. Przebywali wówczas w Izraelu, dlatego połączyli się zdalnie ze studiem "Pytania na Śniadanie". Wówczas odcinek prowadziła Ida Nowakowska i Tomasz Wolny.

U nas ta miłość pojawia się właściwie na każdym kroku, czy to w Izraelu, czy Ziemi Świętej. Każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo miłość i to jest chyba najpiękniejsze. [...] Cudownie odkrywać miejsca, kiedy się kogoś kocha. Z kimś, z kim jest bardzo dobrze podróżować przez życie. To jest najszczęśliwszy czas — powiedział Kurzajewski na wizji.

Ida Nowakowska nie kryła swojej radości związanej z miłością kolegów z branży. Jak twierdzi, nie wiedziała wcześniej, że są parą. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post powiedziała wprost:

Nie wiedziałam wcześniej. Było to dla mnie zaskoczenie, jak dla wielu osób. Wiem, że były takie plotki, więc siłą rzeczy w głowie człowiek o tym myśli, ale też wiedziałam, że jak będą o tym chcieli powiedzieć, to powiedzą. Na tyle mamy dla siebie szacunek w pracy i też się wspieramy, że tak po prostu wyszło i tak jest do teraz — skwitowała Ida.

Małgorzata Tomaszewska skomentowała relację Kasi i Maćka

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski swoim wyznaniem wzbudzili tak ogromne zainteresowanie, że pojawiły się również komentarze innych gwiazd. Małgorzata Tomaszewska zapytana przez reporterkę serwisu Jastrząb Post, co sądzi o związku znajomych z branży, powiedziała krótko i wymownie:

Kibicuję im.

Ponadto prezenterka odniosła się do komentarzy napisanych przez byłą żonę Maćka, Paulinę Smaszcz. Małgorzata przyznała, że nigdy nie zdecydowałaby się na taki krok, a osoby szczęśliwe zajmują się jedynie swoim życiem, a nie innych.

Gdyby nie ten komentarz, to pewnie Kasia i Maciej wybraliby odpowiedni czas. Być może przygotowaliby na to swoich bliskich, natomiast tu trochę zostali zmuszeni do tego, aby się ujawnić, skomentować, bo są osobami publicznymi, od których też wymaga się tego, aby to skomentowali. Ja bym czegoś takiego nie zrobiła. Nie dodałabym takiego komentarza i myślę, że chyba jak ktoś jest szczęśliwy, to komuś w życie nie zagląda — skomentowała sprawę Małgorzata Tomaszewska.

Zobacz zdjęcia:

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska, fot. Serecki, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. instagram.com/malgorzata__tomaszewska
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/katarzynacichopek/
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Lewandowska martwi się o córki. Z Robertem wzięli sprawy w swoje ręce. "To trudna i odpowiedzialna sprawa"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: jastrzabpost.pl