Swiatgwiazd.pl > Newsy > Olga Bołądź została sama jeszcze w ciąży. Wcześniej spotykała się z wieloma polskimi aktorami
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.11.2022 13:03

Olga Bołądź została sama jeszcze w ciąży. Wcześniej spotykała się z wieloma polskimi aktorami

Olga Bołądź EA
TRICOLORS/East News

Olga Bołądź to rozchwytywana aktorka filmowa i teatralna. Niestety, w jej życiu osobistym wydarzyło się wiele smutnych historii. W wywiadzie wyznała, jak wyglądało samotne macierzyństwo, kiedy ojciec jej dziecka zostawił ją, kiedy była w ciąży.

W 2013 roku urodził się jej syn, Brunon. Jego ojcem był mężczyzna spoza świata show-biznesu o imieniu Rafał. Do tej pory gwiazda mówiła o nim bardzo rzadko, jednak w jednej rozmowie otworzyła się, opowiadając o tym niewesołym etapie jej życia.

Olga Bołądź: historia związków

Aktorka była w przeszłości związana z Maxem Ryanem, amerykańskim gwiazdorem. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu. Po rozstaniu z nim związała się z tajemniczym Rafałem. W kolejnych latach jej partnerami byli Mikołaj Roznerski i Sebastian Fabijański, jednak i te relacje się rozpadły.

Związek z Rafałem dobiegł końca, kiedy Bołądź była w ciąży. Mama Brunona otworzyła się w rozmowie z Katarzyną Burzyńską, prowadzącą bloga Anny Lewandowskiej. Choć Olga przyznaje, że relacje jej syna z ojcem są świetne, to w pierwszych miesiącach jego życia nie poradziłaby sobie bez niani.

Bez niej sobie tego nie wyobrażam. [...] Ona przychodziła o 6 czy 8 rano i ja mogłam wtedy spać. Jak szłam na próbę np. na 9, to jeszcze mogłam sobie godzinkę pospać – wyznała Bołądź.

Olga Bołądź o samotnym macierzyństwie

My się z moim byłym partnerem, tatą Bruna nigdy za życia Bruna nie pokłóciliśmy przy nim. Bruno nigdy nie miał takiego wzorca, że rodzice się nie lubią i to w tej całej sytuacji uważam za nasze największe zwycięstwo, jak i to, że potrafimy się ze sobą dogadać jako rodzice i że się kolegujemy – wyznała w wywiadzie Olga.

Aktorka przyznaje jednak, że czasem jest trudno, kiedy Brunon płacze, bo nie chce rozstać się z tatą lub za nim tęskni. Życie na dwa domy bywa skomplikowane, nawet jeśli rodzice mieszkają w tym samym mieście. "Kilkanaście razy w jego życiu zdarzyło się też tak, że płakał, mówiąc, że nie chce, żeby tata wychodził, to tata siedział. Tak było i uważam, że on ma do tego prawo" czytamy w wywiadzie.

Na szczęście w życiu samej Olgi wreszcie pojawiło się szczęśliwe uczucie. We wrześniu 2021 roku po raz pierwszy pokazała się publicznie z Jakubem Chruścikowskim, młodszym od niej o 7 lat przedsiębiorcą i właścicielem czterech klubów w Warszawie.

Zobacz zdjęcia:

Olga Bołądź EA
Olga Bołądź, fot. TRICOLORS/East News
Olga Bołądź
Olga Bołądź, fot. instagram.com/olgaboladz_official
Olga Bołądź
Olga Bołądź, fot. instagram.com/olgaboladz_official
Olga Bołądź
Olga Bołądź z aktualnym partnerem Kubą Chruścikowskim, fot. instagram.com/olgaboladz_official
Olga Bołądź
Olga Bołądź z aktualnym partnerem Kubą Chruścikowskim, fot. instagram.com/olgaboladz_official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Ostra dyskusja w "Dzień Dobry TVN". Krupińska i Michałowski stanowczo zareagowali na słowa eksperta

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].