Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oni zostali rodzicami w 2023 roku! Dalej trudno uwierzyć, jak córkę nazwała jedna z polskich gwiazd
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 31.12.2023 19:02

Oni zostali rodzicami w 2023 roku! Dalej trudno uwierzyć, jak córkę nazwała jedna z polskich gwiazd

zostali rodzicami w 2023
fot. Instagram

Rok 2023 był pełen nie tylko skandali, afer i rozstań, ale i niezwykle szczęśliwych chwil, z których znaczna część związana była z narodzinami dzieci gwiazd – tak polskich, jak i zagranicznych. Dla części było to pierwsze rodzicielskie doświadczenie, inni zaś powiększyli swoje dotychczasowe “gromadki”. Spora część poszalała także z imionami! Kto, kiedy, jak? Zapraszamy na krótkie podsumowanie mijających dwunastu miesięcy.

Wersow i Friz

Zacznijmy od pary, w przypadku której narodziny pierwszego dziecka bezsprzecznie można nazwać “najbardziej wyczekiwanymi w tym roku”. Potwierdza to między innymi… masowość wyszukiwania tematu w sieci. Influencerzy – Wersow (czyli Weronika Sowa) oraz Friz (Karol Wiśniewski) doczekali się córki w czerwcu 2023 roku, czym szybko pochwalili się w mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do innych gwiazd polskiego "szołbizu" zdecydowali się jednak na klasyczne imię. Dziewczynkę nazwali bowiem Maja.

Wersow i Friz
fot. Instagram

Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka

W lipcu 2023 roku rodzicami (po raz drugi) zostali także Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka, o czym wokalista poinformował na Instagramie.

Dzień dobry! Mam na imię Laura. Jestem silna, mam jeden dzień i kocham Was wszystkich – napisał, dołączając zdjęcie nowo narodzonej córeczki.

Mimo że dziewczynka jest drugim dzieckiem pary, w przypadku Kupichy jest czwarta. Wychowuje on bowiem również dwóch synów z małżeństwa z Agatą Fręś.

Piotr Kupicha
fot. Instagram

Pola i Michał Wiśniewscy

To nie Kupicha jest jednak rekordzistą w naszym zestawieniu, a – co nie powinno nikogo zdziwić – Michał Wiśniewski (a także jego piąta żona – Pola). W maju 2023 roku wokalista przekazał, że został ojcem i to po raz szósty (wcześniej doczekał się: syna i córki z małżeństwa z Mandaryną, dwóch córek z małżeństwa z Anną Świątczak oraz syna wspólnie z obecną ukochaną). Jak przystało na Wiśniewskiego, chłopiec otrzymał niezwykłe imię – Noël Cloé.

Pola i Michał Wiśniewscy
fot. Instagram

Blake Lively i Ryan Reynolds

Lively i Reynolds to ewenement na skalę Hollywood – zarówno ona, jak i on to niezwykle utalentowani i wielokrotnie nagradzani aktorzy, mimo to, w przeciwieństwie do wielu, od lat tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo, wychowując wspólnie gromadkę dzieci. W lutym 2023 roku para powitała na świecie czwarte z nich, mimo że próżno szukać oficjalnego potwierdzenia narodzin. Po wielu miesiącach okazało się, że jest to dziewczynka i nosi imiona Daisy Mae.

Blake Lively i Ryan Raynolds
fot. EastNews
Było aferzystów wielu. Kto, z kim, po co i dlaczego? Rok 2023 w skandalach polskiego show-biznesu Aktorzy, wokaliści, dziennikarze i nie tylko. Te gwiazdy odeszły na zawsze w 2023 roku

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski

Wracamy do Polski, a mianowicie do Olgi Bołądź i jej ukochanego – Kuby Chruścikowskiego. Aktorka ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka jeszcze w grudniu poprzedniego roku, później zaś wielokrotnie prezentowała na ściankach ciążowy brzuch. W maju 2023 roku para doczekała się córeczki, która otrzymała dość nietypowe imię – Rita.

Od kilku dni jest z nami nasza córeczka i siostra. Pozdrawiamy was z domu, dumni rodzice – napisała Olga na Instagramie.

Olga Bołądź
fot. Instagram

Rihanna i ASAP Rocky

W sierpniu 2023 roku media obiegła z kolei wiadomość o narodzinach drugiego dziecka Rihanny. Pierwsze doniesienia o ciąży pojawiły się podczas tegorocznego SuperBowl, gdzie artystka wystąpiła, prezentując przy okazji zaokrąglony brzuch. Mimo że artyści długo nie potwierdzali, że ich rodzina się powiększyła, amerykańskim mediom udało się potwierdzić, że na świat przyszedł chłopiec o imionach Riot Rose.

Rihanna
fot. Instagram

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

W lutym 24-letnia Sylwia Przybysz ogłosiła, że wraz z mężem, Jankiem Dąbrowskim, spodziewa się już trzeciego dziecka (wcześniej zostali rodzicami dwóch córek – Neli i Poli). Zaledwie 3 miesiące później – w maju 2023 roku na świat przyszła zaś… kolejna dziewczynka. Para postanowiła nadać jej imię Jaśmina. Wszystkim szybko pochwaliła się również w mediach społecznościowych.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
fot. Instagram

Kourtney Kardashian i Travis Barker

Kourtney Kardashian i Travis Barker doczekali się pierwszego wspólnego dziecka w listopadzie 2023 roku, o czym szybko poinformowały amerykańskie media. Wkrótce okazało się, że para powitała na świecie chłopca o imionach Rocky Thirteen. Ani dla Kourtney, ani dla Travisa nie jest to jednak pierwsza przygoda z rodzicielstwem – ona doczekała się wcześniej trójki, Travis zaś dwójki (ale jest również ojcem dla swojej pasierbicy).

Kardashian i Barker
fot. EastNews

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski

Na poród Dominiki Gwit internauci czekali równie mocno, co na przyjście na świat dziecka Wersow i Friza (i w tym przypadku podobnie świadczą o tym dane wyszukiwarek). Sama zainteresowana ciąże ogłosiła jeszcze w sierpniu 2022 roku, na rozwiązanie trzeba było jednak poczekać. W końcu, w styczniu 2023 roku, aktorka poinformowała, że na świecie jest już jej pierwsza pociecha – syn. Gwit zdecydowała jednak, że nie będzie informować fanów, jakie imię dla chłopca wybrała. Jak na razie trzyma się tego postanowienia.

Dominika Gwit
fot. Instagram

 

Lil Masti i Tomasz Woźniak

Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, a także jej ukochany (w chwili narodzin dziecka nie byli jeszcze małżeństwem, ślub wzięli kilka tygodni później) doczekali się córeczki, która na świat przyszła we wrześniu 2023 roku. Influencerka skrzętnie relacjonowała cały przebieg ciąży, nikogo nie zdziwiło więc, że szybko pokazała, jak radzi sobie z macierzyństwem (szczególnie zważając na fakt, że to jej pierwsze dziecko). Aniela wybrała także nietypowe imię – Aria.

Lil Masti
fot. Instagram

W 2023 roku rodzicami zostali także między innymi:

 • Marta i Dawid Kubaccy (w styczniu – córka Maja),
 • Tom Pelphrey i Kaley Cuoco (w marcu – córka Matilda Carmine Richie),
 • Robert De Niro (w maju),
 • księżniczka Eugenia (w maju – syn Ernest George Ronnie),
 • Magdalena Koleśnik (w czerwcu – córka),
 • Tadeusz Müller (w lipcu – syn Antoni),
 • Artur Orzech i (w lipcu – córka),
 • Sabina Jeszka (w lipcu – córka Gaja),
 • Serena Williams (w sierpniu – córka Adira River),
 • Maria Dejmek (w październiku – córka Zofia),
 • Gordon Ramsay (w listopadzie – syn Jesse James).