Swiatgwiazd.pl
Hotel Paradise

Kard z odcinka show "Hotel Paradise"; screen youtube.com/TVN7

Para w "Hotelu Paradise" odbyła stosunek. Widzowie komentują

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W ostatnim odcinku programu "Hotel Paradise" para uczestników poszła na całość. Bogusława Brzezińska i Simon Price odbyli stosunek przed kamerami, co natychmiast wywołało dyskusję w sieci. Odczucia widzów były na ten temat wyraźn

  • Uczestnicy programu „Hotel Paradise” poszli na całość

  • W sieci natychmiast zawrzało od komentarzy

  • Ostatnio inny bohater show podzielił się dobrą nowiną

„Hotel Paradise” zdobywa uwagę widzów od 2020 roku i na razie nie zamierza znikać z anteny. Obecnie trwa emisja trzeciej edycji show - w tym roku na udział w show zdecydowali się między innymi Bogusława Brzezińska i Simon Price. To właśnie ta para zapewniła ostatnio widzom pretekst do intensywnych dyskusji w sieci.

Uczestnicy reality show „Hotel Paradise” poszli na całość

Widzowie stacji TVN 7 mogli w ostatnich tygodniach obserwować, jak rozwija się relacja uczestników „Hotelu Paradise”, Bogusławy i Simona. Duet zamieszkał w słynnym hotelu jako jeden z pierwszych.

Podczas jednej z rozmów Bogusławy i Simona uczestnik dopytywał się, kiedy jego wybranka pozwoli mu na więcej, niż pocałunki. Choć para wspominała na łamach programu o tym, że nie zdecyduje się na współżycie przed kamerami, ostatecznie podjęli inną decyzję. Mogli przekonać się o tym na własne oczy widzowie stacji TVN 7.

W ostatnim odcinku programu „Hotel Paradise” Bogusława i Simon odbyli stosunek pod okiem kamer. Podobne obrazki widoczne na wizji natychmiast wywołały intensywną dyskusję w sieci. Widzowie naturalną koleją rzeczy podzielili się na „dwa obozy”. Podczas gdy jednym oglądanie sceny zupełnie nie przeszkadzało, drugim wywołało na twarzy grymas zdegustowania.

Zaciekła wymiana komentarzy odbywała się między innymi na Instagramie. Internauci wymieniali spostrzeżenia na oficjalnym profilu show „Hotel Paradise”. Wielu komentujących zareagowało na wspomnianą scenę chłodno, przekonując, że dorośli ludzie mają prawo do podejmowania podobnych działań. Zdaniem innych była ona zwyczajnie niesmaczna.

- Są dorośli robią co chcą a nam, czyli widowni, która ogląda hotel nic do tego (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.)  - napisał jeden z internautów.

- W sumie mogliście tego nie pokazywać… trochę takie to niesmaczne - twierdzi inna osoba.

W sekcji komentarzy nie brakuje również głosów mówiących o tym, że scena była żenująca oraz świadectw rozbawienia całym zajściem. Niektórzy dodatkowo przekonywali, że ich zdaniem program „Hotel Paradise” jest wyreżyserowany, przez co osobiście podchodzą do podobnych doniesień z dużą dozą dystansu.

Dobra nowina

Ostatnio do mediów spłynęły wieści w sprawie zwycięzcy pierwszej edycji programu „Hotel Paradise”. Chodzi o Krzysztofa Duckiego, Chrisa Ducci. Gwiazdor show ogłosił niedawno, że spodziewa się dziecka - wczoraj ujawnił płeć pociechy.

Chris i jego obecna partnerka, Monika, powitają na świecie dziewczynkę. Wybrali już imię dla swojego pierworodnego dziecka, córka Chrisa otrzyma imię Blanka. Uczestnik show „Hotel Paradise” obwieścił to światu za pomocą zdjęcia z partnerką w otoczeniu wielu różowych balonów. Na jednym z nich pojawiło się imię, które rodzice planują nadać maluchowi.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: Onet, Instagram, Party

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia NiewczasAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >
dorota szelągowska

Plotki

Dorota Szelągowska ma nowego partnera

Czytaj więcej >