Swiatgwiazd.pl
Paulina Smaszcz

East News / TRICOLORS

Paulina Smaszcz ma za sobą trudną przeszłość. Najpierw zachorowała, później rozstała się z ukochanym

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Paulina Smaszcz jest znaną dziennikarką, a ostatnio także autorką. W swojej książce zdecydowała się na odważne wyznania. Okazuje się, że oprócz rozstania z mężem, gwiazda musiała zmierzyć się z chorobą.

  • Paulina Smaszcz niedawno wydała własną książkę pt.: Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie.

  • W książce gwiazda zachęca kobiety i motywuje do pozytywnych zmian.

  • Okazuje się, że sama ma za sobą trudne doświadczenia. Oprócz rozstania z mężem dziennikarka musiała zmierzyć się też z poważną chorobą.

Paulina Smaszcz napisała książkę, w której chce motywować kobiety do pozytywnych zmian i przede wszystkim dodać im odwagi. Okazuje się, że jej ta odwaga w życiu była niezwykle potrzebna. 

Paulina Smaszcz o trudnych chwilach w życiu 

W swojej nowej książce Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie Smaszcz oprócz rad dla kobiet, zawarła również wnioski z własnych, niełatwych życiowych doświadczeń. Dziennikarka w pewnym momencie musiała zawalczyć o siebie. 

Jeszcze w dzieciństwie Paulina osiągała sukcesy. Była jedną z najlepszych uczennic. Później już w życiu zawodowym także bardzo szybko wspięła się na najwyższe szczeble kariery. Została dyrektorką w międzynarodowej firmie, skończyła studia doktoranckie, realizowała się jako szkoleniowiec, a w życiu prywatnym jako żona i matka. 

Niestety, gdy gwiazda skończyła 45 lat, jej życiowe powodzenie raptownie się skończyło. Wszystko przerwała choroba. Smaszcz pewnego dnia obudziła się z niedowładem nogi. Czekały ją ciężkie operacje i rehabilitacje. Na chwilę przed drugim zabiegiem straciła pracę. 

W dodatku, jak zasugerowała w książce, to przez problemy ze zdrowiem rozpadło się jej małżeństwo. Gwiazda stwierdziła, że nie czuła wsparcia ani zrozumienia ze strony partnera, dlatego po 23 latach musieli się rozwieść. Jakby tego było mało, w tym samym czasie umarł jej tata, a potem teść, który, jak przyznała, jako jedyny wspierał ją w realizowaniu marzeń o doktoracie. 

Czy teraz zajmuje się Paulina Smaszcz?

Kiedy udało się jej pokonać przeciwności i wyjść na prostą, postanowiła założyć własną firmę. Jak napisała, była w bardzo trudnej sytuacji. Nie miała pieniędzy, miała dużo długów, była po rozwodzie i w dodatku z ciężką chorobą neurologiczną. Po wyjściu ze szpitala przyjaciółki wsparły ją finansowo. 

- Musiałam jak najszybciej zakończyć życie, którego nie chciałam i w którym czułam się deprecjonowana i poniżana - wyznała w książce. 

Jedynym jej celem było, by jak najszybciej zakończyć dawne życie i zacząć nowy rozdział. Jak widać, bez wątpienia jej się to udało. 

Dzisiaj Paulina chce pomagać innym kobietom, które znajdują się w trudnej sytuacji. Ona sama doskonale wie, że zawsze istnieje jakieś rozwiązanie, które może uratować nasze życie przed katastrofą i wprowadzić je na nieznane dotąd ścieżki. 

Życzymy Pani Paulinie powodzenia w realizacji kolejnych planów! 

Zobacz post:

[EMBED-1806]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada, Instagram 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >