Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pierwszy post Izy Janachowskiej po śmierci mamy. Wzruszenie sięga zenitu
Anna Lipska
Anna Lipska 02.12.2023 20:09

Pierwszy post Izy Janachowskiej po śmierci mamy. Wzruszenie sięga zenitu

Izabela Janachowska, pierwszy post po śmierci mamy
Izabela Janachowska, pierwszy post po śmierci mamy, fot. KAPIF/Instagram

Izabela Janachowska tydzień temu poinformowała o śmierci mamy. Teraz opublikowała pierwszy post od tamtego czasu. Jej wpis wzrusza do łez. W roli głównej synek byłej tancerki i Krzysztofa Jabłońskiego.

Izabela Janachowska: rodzina

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński zamieszkali razem po trzech tygodniach od pierwszej randki. Dzieli ich 27 lat, ale oboje są przekonani, że są dla siebie stworzeni. Nie od początku była tancerka była przekonana, co do tego, żeby na poważnie potraktować biznesmena.

Pamiętam, że zaprosiłem ją na pierwsze spotkanie. Ona się zgodziła, ale od razu zaznaczyła, że ma tylko 45 minut. Że właściwie wpadła tylko na chwilkę, bo zaraz musi dalej uciekać. A siedzieliśmy i rozmawialiśmy kilka godzin - mówił Jabłoński i nie ukrywał, że Izabela za wszelką cenę starała się go do siebie zniechęcić. 

Janachowska dodała:

Jakie ja głupoty wygadywałam! Każdy normalny mężczyzna na miejscu Krzysztofa uciekłby, nie wiem, czy nie z krzykiem. Pomyślałam: Wariat, pasujemy do siebie. Zaintrygował mnie.

Obecnie są szczęśliwym małżeństwem i rodzicami słodkiego Christophera. Niestety niedawno ich rodzinną sielankę przerwała rodzinna tragedia.

Nie żyje mama Izabeli Janachowskiej. Gwiazdy poruszone tragedią Kolejne roszady w Polsacie. Izabela Janachowska już nie jest gwiazdą nr 1. "Opatrzyła się widzom"

Izabela Janachowska przekazała smutne wieści

Tydzień temu Izabela Janachowska przekazała na Instagramie bardzo smutne wieści. Zmarła jej mama Grażyna Janachowska. Była tancerka pożegnała ją wzruszającymi słowami Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Zamieściła fragment wiersza “Pożegnanie z matką”:
 

„Ona mi pierwsza pokazała księżyc
i pierwszy śnieg na świerkach,
i pierwszy deszcz.” K.I. Gałczyński

Mamo.

Wraz z informacją o śmierci Izabela Janachowska podzieliła się czarno-białym zdjęciem z mamą. Nie ma wątpliwości, że łączyła je silna więź.

Pod wpisem zaroiło się od wyrazów współczucia. Tymczasem Izabela Janachowska opublikowała pierwszy wpis od czasu śmierci mamy i znowu wzruszyła. 

Izabela Janachowska wzrusza postem

Izabela Janachowska opublikowała pierwszy post po śmierci mamy. Pokazała uroczą sesją rodzinną. W tle choinka. Jej mąż i synek obok niej. Wszyscy w podobnych stylizacjach. Az nie sposób oderwać wzroku.

Amor vincit omnia. Miłość wszystko zwycięża 🤍 Moja bezpieczna przystań. Moje wszystko #familyislove #loveofmylife #ourtimetogether #myboys #togheterforever #familyphotoshoot #decembergoals - napisała.

W publikacji pierwsze skrzypce grał synek Janachowskiej i Jabłońskiego. Christopher to prawdziwa słodycz. maluch rośnie na oczach fanów pary i to on zebrał najwięcej komplementów pod wpisem mamy. Prawda, że jest gwiazdą tej sesji?

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, fot. KAPIF
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, fot. KAPIF
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, fot. KAPIF
Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński, fot. KAPIF
Izabela Janachowska, fot. KAPIF
Izabela Janachowska, fot. KAPIF
Izabela Janachowska, fot. KAPIF
Izabela Janachowska, fot. KAPIF
Izabela Janachowska, fot. Instagram
Izabela Janachowska z synem, fot. Instagram