Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Gąsowski zabrał 16-letnią córkę na premierę. Julia z uśmiechem pozowała u boku taty
Anna Lipska
Anna Lipska 07.12.2023 19:38

Piotr Gąsowski zabrał 16-letnią córkę na premierę. Julia z uśmiechem pozowała u boku taty

Piotr Gąsowski z córką
Piotr Gąsowski z córką, fot. KAPIF

Piotr Gąsowski zabrał swoją 16-letnią córkę na premierę do teatru. Julia u boku taty z uśmiechem na twarzy pozowała na ściance. Dziewczyna ma już 16 lat. Do kogo jest podobna? Do ojca, czy mamy Anny Głogowskiej?

Piotr Gąsowski: kariera

Piotr Gąsowski to znany polski aktor i prezenter telewizyjny. Widzowie znają go między innymi z seriali "Daleko od noszy", "Szpital na perypetiach", "Daleko od noszy 2" oraz licznych programów rozrywkowych. 

Jest jednym z najbardziej charyzmatycznych i lubianych polskich aktorów. Jego talent komediowy jest nie do przecenienia. Piotr jest także ojcem dwojga dzieci, a z ich mamami żyje w przyjaźni, choć związki się już dawno skończyły. 

Hejterka zadzwoniła do Gąsowskiego, gdy ten udzielał wywiadu. Wszyscy słyszeli, co ma mu do powiedzenia Koszmarna wpadka z Piotrem Gąsowskim w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zapomnieli, że tam nie pracuje?

Piotr Gąsowski związki i dzieci

Piotr Gąsowski jest ojcem dwojga dzieci. Starszy syn Jakub jest owocem związku z aktorką Hanną Śleszyńską, a młodsza, 16-letnia już Julia jest córką aktora i tancerki Anny Głogowskiej. 

Gąsowski nie ukrywa, że jest dumny ze swojego potomstwa i chętnie pokazuje się z nimi publicznie. O ile z Jakubem, który poszedł w ślady rodziców, widujemy go często, o tyle z Julią już nieco rzadziej. 

[…] Widzę, jakie postępy językowe zrobiła, jak pięknie uwierzyła w siebie! Jak wspaniale się rozwija i usamodzielnia! Wielka radość to obserwować, a z drugiej strony… wiem, że wielkimi krokami nadchodzi ten moment, w którym wyfrunie! Beze mnie! I mimo tego, iż zdaję sobie sprawę, że to normalne… już zaczynam tęsknić! Ale zawsze będę ją, w pozytywnym sensie, śledził! A póki co… jeszcze parę lat będziemy się sobą cieszyć i czasem spierać, bo tak musi być i tak warto żyć! Kocham cię, Julcia! – pisał o młodszym dziecku po intensywnych dla Julii tegorocznych wakacjach w USA.

Kiedy więc zabrał córkę na premierę do teatru, wszystkie oczy zwrócone były na 16-latkę. Do kogo jest podobna?

Piotr Gąsowski pokazał swoja 16-letnią córkę

6 grudnia w środę Piotr Gąsowski zabrał swoją 16-letnią córkę na premierę do teatru. Julia u boku taty z uśmiechem na twarzy pozowała na ściance i widać było, że czuła się dosyć swobodnie. Dziewczyna ma już 16 lat! Do którego z rodziców jest podobna? Do ojca, czy mamy Anny Głogowskiej? Ocenę pozostawiamy wam, a poniżej zdjęcia.

Piotr Gąsowski z córką, fot. KAPIF
Piotr Gąsowski z córką, fot. AKPA
Piotr Gąsowski z córką, fot. KAPIF
Piotr Gąsowski z córką, fot. AKPA
Piotr Gąsowski z córką, fot. KAPIF
Piotr Gąsowski z córką, fot. KAPIF
Piotr Gąsowski z synem, fot. KAPIF
Piotr Gąsowski z synem, fot. KAPIF
Piotr Gąsowski, fot. KAPIF
Piotr Gąsowski, fot. KAPIF