Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Po śmierci córki zniknęła z show-biznesu. Ewa Bem wraca zupełnie odmieniona
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.06.2024 12:33

Po śmierci córki zniknęła z show-biznesu. Ewa Bem wraca zupełnie odmieniona

Ewa Bem
fot. KAPiF, Facebook

Ewa Bem uczestniczyła niedawno w Wodecki Twist Festiwal, który odbył się w miniony weekend w Krakowie. Artystka zaskoczyła publiczność swoją metamorfozą. Szczegóły. 

Ewa Bem podczas Wodecki Twist Festiwal.

W miniony weekend w Krakowie odbył się Wodecki Twist Festiwal. W piątek, sobotę i niedzielę odbyły się wyjątkowe koncerty, które uświetniła obecność wielu polskich artystów. Podczas muzycznego przedsięwzięcia wystąpili m.in. Natalia Kukulska, Andrzej Lampert, Anna Maria Jopek, Alicja Majewska, Piotr Odoszewski, czy Paulina Przybysz. 

Ewa Bem, która w ostatnim czasie nie pojawia się zbyt często publicznie, z powodu festiwalu zrobiła wyjątek. Wokalistka otrzymała “Nagrodę W”, która przyznawana jest artystom o wyjątkowym dorobku i charyzmie i mieli oni okazję współpracować ze zmarłym w 2017 roku Zbigniewem Wodeckim. 

Tuż przed festiwalem w Sopocie mąż Ewy Bem przekazał smutne wieści Mąż Ewy Bem zdecydował się odejść po 18 latach. Wydał oświadczenie w tej sprawie

Ewa Bem powraca w nowej odsłonie

Ewa Bem nie uczestniczyła osobiście w wydarzeniu, jednak artystka połączyła się zdalnie z publicznością, która zgromadziła się w Krakowie. Takie słowa skierowała do audytorium:

Ewa Bem nie pojawiła się osobiście na uroczystej gali w Krakowie, ale połączyła się online z publicznością w Krakowie. "Nagroda jest szczególnie ważna, bo jest dla mnie wielką radością, a radości miałam przez ostatni okres trochę mało, więc tym bardziej bardzo mi się przyda.

Uwagę przykuł wygląd piosenkarki. Ewa Bem przez wiele lat swojej kariery stawiała na krótko przystrzyżone włosy oraz ciemny kolor. Podczas spotkania online artystka zaprezentowała się w nowej odsłonie. Wokalistka zrezygnowała z farbowania i pokazała się w siwych włosach, które zaczesała do tyłu. Została jednak przy krótkiej fryzurze. 

Bem ponownie na scenie po rodzinnej tragedii

Artystka przez alta była jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Ewa Bem zdecydowała się na przerwanie kariery po tym, jak w 2017 roku jej córka Pamela zmarła w wieku 39. lat na glejaka mózgu. Wtedy skupiła się na opiece nad wnukami. Z czasem jednak zapragnęła powrócić do śpiewania. Miało to miejsce w 2021 roku, a w następnym wystąpiła m.in. na festiwalu w Sopocie.

W tym roku miała ona zaplanowanych kilka koncertów, jednak w ostatniej chwili Bem rezygnowała z udziału w wydarzeniach muzycznych. Sprawę skomentował jej mąż. 

Mieliśmy trochę zdrowotnych problemów. Na razie czas odpocząć. Zobaczymy, co będzie dalej – powiedział Ryszard Sibilski w rozmowie z 'Rewią". 

Ewa Bem podczas Wodecki Twist Festival, fot. Facebook
Ewa Bem, podczas Wodecki Twist Festival, fot. Facebook
Ewa Bem,  fot. KAPiF
Ewa Bem,  fot. KAPiF