Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pół roku po rozstaniu Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie z mężem: "Wszystko dla Ashy"
Anna Lipska
Anna Lipska 05.09.2023 18:42

Pół roku po rozstaniu Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie z mężem: "Wszystko dla Ashy"

Joanna Krupa i Douglas Nunes
Joanna Krupa, fot. KAPiF, instagram.com/nunes451

Joanna Krupa pół roku po ogłoszeniu rozstania pokazała się… na wspólnym zdjęciu z mężem. Zarówno ona, jak i Douglas Nunes nie ukrywają, że zrobią wszystko dla córeczki. Teraz były ukochany modelki udostępnił w sieci urocze rodzinne chwile.

Joanna Krupa rozstała się z mężem

Joanna Krupa jest doskonale znana wszystkim fanom programu “Top Model”. Gwiazda robi karierę zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych, gdzie obecnie mieszka.

Pół roku temu media zadrżały, kiedy modelka potwierdziła plotki o rozstaniu z mężem, Douglasem Nunesem, zaledwie po kilku latach, wydawałoby się, szczęśliwego życia. 

Z dokumentów sądowych, do których dotarły amerykańskie media, wynikało, że to mężczyzna wniósł pozew o rozwód w styczniu tego roku. Jako przyczynę rozwodu wskazał “różnice nie do pogodzenia”, co jest często praktykowanym za oceanem zabiegiem, który przyspiesza prace sądu, bez wnikania, kto jest winny rozpadu małżeństwa.

Krupa potwierdziła doniesienia, zaznaczając przy tym, że jest w separacji z Douglasem, a obojgu zależy na tym, żeby ich córeczka jak najmniej odczuła skutki rozstania rodziców.

Niewybredny żart polskiego aktora w "Dzień dobry TVN", wszystko poszło na żywo! Wściekłość części Polaków sięgnie zenitu

Joanna Krupa i jej mąż dbają o dobro córki

Joanna Krupa i Douglas Nunes bardzo czekali na pojawienie się na świecie Ashy. Dziewczynka już za kilka tygodni skończy 4 lata i zrobiła prawdziwą rewolucję w życiu rodziców. Oboje dbają o to, żeby miała beztroskie dzieciństwo, dlatego pozostają w przyjaznych relacjach.

Z moim byłym mężem jesteśmy przyjaciółmi. Jak była sytuacja w życiu, kogoś kiedyś kochałaś i kochasz i jeszcze masz dziecko z tą osobą, no to ja dla Asi wszystko bym zrobiła – powiedziała niedawno w rozmowie z Pudelkiem.

W social mediach pary widać, że spędzają czas z córeczką, a nawet wspólnie wybrali się na urlop we Włoszech. To niebywałe, że po rozstaniu tak potrafią się dogadać w wielu kwestiach.

Douglas Nunes
Douglas Nunes z córką, fot. instagram.com/nunes451
Douglas Nunes
Douglas Nunes z córką, fot. instagram.com/nunes451
Douglas Nunes
Asha, córka Douglasa Nunesa i Joanny Krupy, fot. instagram.com/nunes451

Zresztą znajomi Joanny trzymają kciuki, żeby małżonkowie ponownie odkryli, ile dla siebie znaczą. Nie tracą nadziei, że jeszcze będą razem. Na pewno fani poczuli dreszczyk emocji, kiedy Nunes opublikował na swoim Instagramie nowy post.

Joanna Krupa na uroczym zdjęciu z mężem i córką

Douglas Nunes nie jest być może bardzo skupiny na swoich mediach społecznościowych, ale od czasu do czasu publikuje zdjęcia, głównie Ashy, które podpisuje w pełen miłości sposób. Ty razem wrzucił fotki nie tylko z córką, ale tez z Joanną Krupą. W opisie zdradził, że dla dziewczynki jest gotów zrobić wszystko. 

371950931_341366631577079_5185373197083797337_n.jpg
Joanna Krupa z mężem i córką, fot Instagram/Douglas Nunes

Piękne kadry rozpaliły na nowo nadzieje fanów modelki i przystojnego przedsiębiorcy, że jednak być może nie dojdzie do rozwodu. Co wy na to?

Tagi: Joanna Krupa